Valmieras Ziņas

Latvijas simtgades svētku pasākums Kocēnu novadā

Kocēnu novada dome aicina novada iedzīvotājus kopīgi atzīmēt Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu 18. novembrī plkst. 15.00. Vaidavas kultūras un amatniecības centrā, portāls “Valmieras Ziņas” uzzināja Kocēnu novada pašvaldībā.

Šajā īpašajā svētku reizē Kocēnu novada dome godinās gan savus ilggadējos pagastu un novada dzīves veidotājus un attīstības veicinātājus, gan aktīvus iedzīvotājus, kuru pašaizliedzīgais darbs ir novada stabilas, radošas, dinamiskas un vērienīgas attīstības garants.

Svētku pasākuma laikā būs iespēja pakavēties mirkļos, ko simts un vairāk gadu garumā par notikumiem Kocēnu novada teritorijā glabā foto un video arhīvi, būs iespēja atcerēties nozīmīgus faktus, kas rakstījuši visas Latvijas vēsturi, kā arī uzklausīt līdzcilvēku pārdomas un dzīves atziņas.

Svētku pasākumā Kocēnu novada iedzīvotājus sveiks Latvijā un pasaulē pazīstamā un izcilus profesionāļus apvienojošā vokālā grupa “FRAMEST”, bet pasākuma noslēguma daļā notiks balle kopā ar grupu “Ballīšu orķestris”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri