Valmieras Ziņas

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionātā finišē piektajā vietā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas sieviešu florbola izlase sestdien pasaules čempionātā (PČ) Somijas pilsētā Tamperē spēlē par piekto vietu vietu ar 5:2 uzveica Vāciju, liecina rīkotāju informācija.

Piekto vietu Latvijas izlase ieguva arī iepriekšējā PČ pirms diviem gadiem, bet augstākais sasniegums florbolistēm ir ceturtā vieta 2007. gadā.

Latvijas izlases labā četrus vārtus pret Vāciju ar kuru spēle grupu turnīrā bija noslēgusies neizšķirti, guva Diāna Isjomina un vienus – Ieva Priede.

Piektdien pusfinālā par 5. līdz 8.vietu Latvija ar 4:3 pēcspēles metienos uzvarēja Slovākiju.

Jurija Fedulova vadītā Latvijas izlase grupu turnīrā ar 2:15 zaudēja Čehijai, spēlēja neizšķirti 3:3 ar Vāciju un ar 0:7 zaudēja Zviedrijai ieņemot trešo vietu B grupā. Otrdien astotdaļfinālā Latvija ar 10:3 uzvarēja Austrāliju, bet trešdien ceturtdaļfinālā ar 2:8 zaudēja Šveicei.

Šis ir desmitais PČ florbolā sievietēm. Turnīrā piedalās 16 komandas, kas pēc reitinga priekšsacīkstēs tika sadalītas divās divīzijās. Pirmajā no tām ir astoņas spēcīgākās komandas, kas spēlēja divās apakšgrupās – A (Polija, Šveice, Norvēģija, Somija) un B (Vācija, Zviedrija, Latvija un Čehija). Divās grupās bija sadalītas arī pārējās astoņas izlases – C (Japāna, Dānija, Singapūra un Austrālija) un D (Slovākija, Krievija, ASV un Nīderlande).

A un B apakšgrupu divas labākās komandas uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā, bet pārējām izlasēm bija jāaizvada astotdaļfināla spēles ar C un D grupu pirmo divu vietu ieguvējām.

Sestdien finālā spēlēs Somija un Zviedrija, bet par bronzas medaļām sacentīsies Šveice un Čehija.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā radošu pavāru mūsu ēdnīcā! Vai Tev patīk radīt no vienkāršiem produktiem gardus ēdienus? Vai esi meklējis vietu, kur Tava kulinārā izdoma tiek novērtēta? Tad mums ir ko piedāvāt! Mēs, “GATVE” – mājīga ēdināšanas vieta Kocēnos – meklē radošu un aizrautīgu pavāru. 🧑‍🍳 Tev uzticēsim: • Gatavot siltas pusdienas un citus ēdienus pēc ēdienkartes • Piedāvāt jaunas idejas ēdienkartes uzlabošanai • Nodrošināt ēdiena kvalitāti un estētisku pasniegšanu • Ievērot higiēnas un drošības prasības virtuvē • Darboties komandā un palīdzēt radīt pozitīvu noskaņu darba vietā ✅ Mēs sagaidām: • Pieredzi pavāra darbā (vēlams ēdnīcā vai līdzīgā vietā) • Mīlestību pret ēdienu un radošu pieeju gatavošanai • Spēju strādāt organizēti un atbildīgi • Gatavību eksperimentēt, bet arī sekot plānam 🎁 Piedāvājam: • Darbu radošā un atbalstošā kolektīvā • Iespēju piedalīties ēdienkartes veidošanā • Apmaksātas pusdienas • Darba algu no 7 EUR (bruto) stundā + piemaksas no apgrozījuma 📩 Sūti savu pieteikumu uz e-pasta adresi: viduspartneri@inbox.lv vai zvani uz tel nr. 29168814 Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu viduspartneri@inbox.lv vai zvanīt uz mob.t. 29168814 veikala vadītājai. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri