Valmieras Ziņas

Kosmētikas lietošana vasaras sezonā

Lasīšanas laiks: 2 min

Saule ļoti sausina gan ādu, gan matus, tādēļ par savu ķermeni un matiem ir jārūpējas ar kosmētiku, kas ir dziļi mitrinoša un ir paredzēta vasarai, jo šai kosmētikai būs arī SPF aizsardzība, portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja stiliste un make up māksliniece Liene Nagle.

Vasara ir laiks, kad parasti mazāk lietojam krēmus, jo āda vairāk taukojas un svīst, taču, diemžēl, tā rezultātā vasaras beigās āda var kļūt pavisam sausa un lobīties.

Lai pasargātu savu ādu no tā, arī siltajā sezonā, vajadzētu lietot intensīvi mitrinošus krēmus bez taukvielām.

“Pārliecinieties, ka viss, ko liksiet uz sejas, ir ar norādi “oil-free” jeb eļļas nesaturošs. Karstā laikā uz šādu kosmētiku paļauties būs drošāk,” norādīja L.Nagle.

Lai atsvaidzinātu sejas ādu karstajā laikā, fenomenāls līdzeklis ir ziedūdeņi- lavandas, rožu. Tie atsvaidzina un nomierina ādu karstajā laikā, norādīja L.Nagle.

“Atceramies galveno –  jo mazāk vasarā liekam uz sejas, jo dabīgāk un skaistāk izskatāmies, jo pārspīlējumi vairs nav modē.

Skaista acs līnija, skaistas lūpas – super, bet sejas ādai labāk ļausim baudīt saules pieskārienu, kas mūsu platuma grādos tik bieži nelutina,” atzīmēja L.Nagle.

Stiliste siltajā laikā iesaka izvairīties no tonālā krēma lietošanas: “Tā vietā ar pirkstgaliem sejas ādā var viegli iepliķēt kādu tonēto mitrinātāju,uz vaigiem lietojiet bronzas pūderi ar mirdzuma efektu, lai saules skūpsts uz ādas kļūst par vasaras grima lielāko trumpi. Neaizmirstiet, ka bronzas pūderi var klāt ne tikai uz sejas! Piešķiriet saulaināku mirdzumu arī pleciem, dekoltē un kājiņām. 

Vasarā lietojiet tikai birstošo pūderi – presētajam piemīt nelaba īpašība sarullēties saskarsmē ar mitrumu”.

Ūdensnoturīgā skropstu tuša nav domāta pludmalei vai baseinam vien. Vasarā tā nepievils ar nejaušiem melnumiņiem ap acīm. L.Nagle iesaka izvēlēties arī ūdensnoturīgu līniju acu kontūrām.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri