Valmieras Ziņas

Izskanējis tradicionālais Valmieras tehnikuma labdarības koncerts

Sirsnīgajā pasākumā uz skatuves kāpa audzēkņi, skolas darbinieki un mazās darbinieku atvases. Bērni skaitīja dzejolīšus, bet pārējo priekšnesumu laikā klātesošie varēja baudīt dažādus muzikālos priekšnesumus un vienoties kopīgās dziesmās. Svētku pasākumā kopā saziedojām 348,29 eiro, lai palīdzētu Valmieras Viestura Vidusskolas absolventam Robertam Jurkam.

Pagājušajā mācību gadā Roberts pie mums viesojās, spēlējot izrādē “Bille”. Robertam Jurkam gada vecumā ārsti diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku un prognozēja, ka viņš nekad nestaigās un nerunās. Taču vecāku beznosacījumu mīlestība, paļaušanās uz augstāku spēku vadību un pāri visam – smags darbs ļāvis sasniegt savulaik neticamo. Roberts ne vien runā un spēj patstāvīgi pārvietoties, bet arī ar lieliskām sekmēm absolvējis teātra klasi Viesturskolā. Viņš lolo sapņus par karjeru sporta žurnālistikā un šis ziedojums palīdzēs Robertam segt izmaksas paredzētajai kāju operācijai Minhenē un uzlabotu jaunieša spējas staigāt.

Jau tradicionāli mēs īpaši uzsākam arī vakara saviesīgo daļu. To atklāj darbinieku un audzēkņu kopīga deja – polonēze. Polonēzē piedalījās visi – gan direktore un darbinieki, gan audzēkņi un pasākuma viesi. Pēc polonēzes, valša solī sākās balle ar grupu “Maiga bite”.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem un klātesošajiem par jauko vakaru un svētku noskaņas radīšanu. Vēlam jaukus un mierpilnus Ziemassvētkus!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri