Valmieras Ziņas

Iznākusi jauna Elizabetes Gilbertas grāmata

Ja esat sapņojuši, bet dažādu iemeslu dēļ neesat savus sapņus piepildījuši, – šī ir grāmata jums. Grāmata jūsu biklajai draudzenei, kas vispirms parūpējas par visas ģimenes emocionālo un fizisko labsajūtu un tikai pēc tam, ja atliek laiks, atļaujas būt pati. Šī ir grāmata sapņotājām meitenēm un kaismīgajiem jaunekļiem, kādi mēs bijām, pirms nostājāmies uz šaurās un drošās, bet rutinētās ikdienas takas. Grāmata, kas iedrošinās, iedvesmos un atgādinās par tiem brīnišķīgajiem laikiem, kad sapņus no realitātes šķira vien pāris soļi. Tikko latviešu valodā izdots Elizabetes Gilbertas darbs “Lielā burvība”, iedvesmojošu eseju krājums, kurā autore vaļsirdīgi un uzmundrinoši atklāj savu pieredzi.

Nav no svara, vai esat vēlējies kļūt par dārznieku, rakstnieku, galdnieku, balerīnu, sportistu vai kinorežisoru; svarīgi ir tikai tas, ka jums ir nepiepildīti sapņi un tie ik pa laikam atgādina par sevi. Ļaujiet sev vaļu, māca Elizabete Gilberta, ļaujiet sev vaļu – tie ir jūsu apslēptie dārgumi, iedrošinieties tos izcelt saules gaismā! “Radošums,” raksta E. Gilberte, “ir savstarpējā mijiedarbība, kas norisinās starp cilvēku un iedvesmas mistēriju.[..] Es nepazīstu jūsu spējas, jūsu centienus, jūsu ilgas, jūsu slēptos talantus. Tomēr jūsos noteikti slēpjas kas brīnumains. To es saku ar ciešu pārliecību, jo uzskatu, ka mēs visi esam staigājošas apslēptu dārgumu krātuves. Es ticu, ka šī ir viena no senākajām un dāsnākajām spēlītēm, ko Visums spēlē ar mums, cilvēkiem, – gan sava, gan mūsu prieka labad: Visums katrā no mums aprok neparastus dārgumus un pēc tam atkāpjas, vērojot, vai mēs pratīsim tos atrast.”

Ar humoru un izpratni viņa stāsta par savām iesācējas veiksmēm un neveiksmēm, un no šiem jaukajiem, mazajiem pastāstiņiem lasītājs var smelties drosmi un iedvesmu paša radošajām izpausmēm. Elizabete Gilberta ir pārliecināta: ikvienam no mums ir apslēptie dārgumi, mūsu radošums. Tas var izpausties, ja mēs ļaujam, un palikt apslēpts, ja turpinām dzīvot “pa vecam”. “Drosme doties savu dārgumu meklējumos – tas ir pirmais solis, kas atšķir ikdienišķu esību no aizraujošas dzīves,” raksta autore. Un grāmatas lappusēs dāvā iedvesmu doties vismaz šīs drosmes meklējumos un kļūt laimīgākiem!

Elizabete Gilberta ir autore pasaules bestselleriem “Ēd, lūdzies, mīli”, “Saistības” un “Visu lietu nozīme”.

Pieejama arī e-grāmata.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri