Valmieras Ziņas

Iznākusi jauna Elizabetes Gilbertas grāmata

Ja esat sapņojuši, bet dažādu iemeslu dēļ neesat savus sapņus piepildījuši, – šī ir grāmata jums. Grāmata jūsu biklajai draudzenei, kas vispirms parūpējas par visas ģimenes emocionālo un fizisko labsajūtu un tikai pēc tam, ja atliek laiks, atļaujas būt pati. Šī ir grāmata sapņotājām meitenēm un kaismīgajiem jaunekļiem, kādi mēs bijām, pirms nostājāmies uz šaurās un drošās, bet rutinētās ikdienas takas. Grāmata, kas iedrošinās, iedvesmos un atgādinās par tiem brīnišķīgajiem laikiem, kad sapņus no realitātes šķira vien pāris soļi. Tikko latviešu valodā izdots Elizabetes Gilbertas darbs “Lielā burvība”, iedvesmojošu eseju krājums, kurā autore vaļsirdīgi un uzmundrinoši atklāj savu pieredzi.

Nav no svara, vai esat vēlējies kļūt par dārznieku, rakstnieku, galdnieku, balerīnu, sportistu vai kinorežisoru; svarīgi ir tikai tas, ka jums ir nepiepildīti sapņi un tie ik pa laikam atgādina par sevi. Ļaujiet sev vaļu, māca Elizabete Gilberta, ļaujiet sev vaļu – tie ir jūsu apslēptie dārgumi, iedrošinieties tos izcelt saules gaismā! “Radošums,” raksta E. Gilberte, “ir savstarpējā mijiedarbība, kas norisinās starp cilvēku un iedvesmas mistēriju.[..] Es nepazīstu jūsu spējas, jūsu centienus, jūsu ilgas, jūsu slēptos talantus. Tomēr jūsos noteikti slēpjas kas brīnumains. To es saku ar ciešu pārliecību, jo uzskatu, ka mēs visi esam staigājošas apslēptu dārgumu krātuves. Es ticu, ka šī ir viena no senākajām un dāsnākajām spēlītēm, ko Visums spēlē ar mums, cilvēkiem, – gan sava, gan mūsu prieka labad: Visums katrā no mums aprok neparastus dārgumus un pēc tam atkāpjas, vērojot, vai mēs pratīsim tos atrast.”

Ar humoru un izpratni viņa stāsta par savām iesācējas veiksmēm un neveiksmēm, un no šiem jaukajiem, mazajiem pastāstiņiem lasītājs var smelties drosmi un iedvesmu paša radošajām izpausmēm. Elizabete Gilberta ir pārliecināta: ikvienam no mums ir apslēptie dārgumi, mūsu radošums. Tas var izpausties, ja mēs ļaujam, un palikt apslēpts, ja turpinām dzīvot “pa vecam”. “Drosme doties savu dārgumu meklējumos – tas ir pirmais solis, kas atšķir ikdienišķu esību no aizraujošas dzīves,” raksta autore. Un grāmatas lappusēs dāvā iedvesmu doties vismaz šīs drosmes meklējumos un kļūt laimīgākiem!

Elizabete Gilberta ir autore pasaules bestselleriem “Ēd, lūdzies, mīli”, “Saistības” un “Visu lietu nozīme”.

Pieejama arī e-grāmata.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri