Valmieras Ziņas

Foto: Valmieras integrētā bibliotēka svin 10.dzimšanas dienu

Pirmdien, 20.novembrī, Valmieras integrētā bibliotēka svin 10.dzimšanas dienu. Piedāvājam fotoreportāžu no pasākuma.

Ģimenes ar bērniem tika aicinātas ieraudzīt Bērnu apkalpošanas nodaļas pārvērtības, novērtēt svētku rotājumus, ko veidojuši Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, rotaļnīcā būvēt sapņu pilis un piedzīvot citus svētku pārsteigumus. Galvenie pārvērtību autori –  Valmieras Mākslas vidusskolas audzēknes Renāte Taurīte un Marta Ozola un Valmieras bibliotēkas darbinieks Andrejs Plešaunieks.

Kamēr bērni izbaudīja dažādus neparastus notikumus, arī vecāki un citi interesenti aicināti piedzīvot, līdzdarboties un atklāt jaunus apvāršņus. Lekcijā – diskusijā “Ceļā uz vienkāršību” interjera dizainere, bloga “Istaba tev un man” autore, trīs bērnu mamma Ilze Baltruka (istabatm.blogspot.com) stāstīja par to, kā samazināt mantu apjomu, kā mājokli iekārtot skaistu, ērtu un videi draudzīgi , kā interjeram piešķirt īpašu auru.

Savukārt bibliotēkas 2.stāvu bija pārņēmis “Pilnīgs ku-kū” – Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācijas “Sudraba ZIRG’s” rīkota erudīcijas spēle. Tās starplaikos uzstājās dziedātājā Paula Dundere.

Mākslinieces Birutas Jansones meistarklase “DOMINO EFEKTS” ikviens bija aicināts piedalīties un uzdāvināt bibliotēkai savu iedvesmas mirkli, radot lielformāta gleznu “Iesākumā bija vārds”, kas rotās bibliotēkas telpas.

Pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centra darbinieki palīdzēja uzzināt, par dažādiem e-pakalpojumiem gan www.valmiera.lv, gan www.latvija.lv. , kā arī iepazīt pirmo pilsētas mobilo lietotni “Mana Valmiera”

Ikviens dzimšanas dienas apmeklētājs bija aicināts “ienirt” paplašinātās realitātes piedzīvojumā, izmēģinot virtuālo briļļu “Oculus Rift” jaunās spēles.

Svinību laikā varēja satikt e-grāmatu vēstnesi un uzzināt par 2018.gada ekskluzīvo piedāvājumu: daiļliteratūra e-formātā latviešu un angļu valodā, kā arī digitāli līdzdarboties Latvijas 100gades pasākumos, kā piemēram “Lursoft IT” un Kultūras informācijas sistēmu centra rīkotajā erudīcijas konkursā “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”. Tāpat  varēja iepazīties ar bibliotēkas DVD kolekcijas jaunumiem. Dokumentālo filmu, Operu un Baleta, Latvijas labāko spēlfilmu krājums papildināts ar Valmieras Drāmas teātra 1986-2008.gados tapušo 10 izrāžu ierakstiem.

Piedzīvojumi bibliotēkā noslēgsies ar akordeonista Kaspara Gulbja koncertu 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri