Valmieras Ziņas

Foto: Valmieras integrētā bibliotēka svin 10.dzimšanas dienu

Pirmdien, 20.novembrī, Valmieras integrētā bibliotēka svin 10.dzimšanas dienu. Piedāvājam fotoreportāžu no pasākuma.

Ģimenes ar bērniem tika aicinātas ieraudzīt Bērnu apkalpošanas nodaļas pārvērtības, novērtēt svētku rotājumus, ko veidojuši Valmieras pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, rotaļnīcā būvēt sapņu pilis un piedzīvot citus svētku pārsteigumus. Galvenie pārvērtību autori –  Valmieras Mākslas vidusskolas audzēknes Renāte Taurīte un Marta Ozola un Valmieras bibliotēkas darbinieks Andrejs Plešaunieks.

Kamēr bērni izbaudīja dažādus neparastus notikumus, arī vecāki un citi interesenti aicināti piedzīvot, līdzdarboties un atklāt jaunus apvāršņus. Lekcijā – diskusijā “Ceļā uz vienkāršību” interjera dizainere, bloga “Istaba tev un man” autore, trīs bērnu mamma Ilze Baltruka (istabatm.blogspot.com) stāstīja par to, kā samazināt mantu apjomu, kā mājokli iekārtot skaistu, ērtu un videi draudzīgi , kā interjeram piešķirt īpašu auru.

Savukārt bibliotēkas 2.stāvu bija pārņēmis “Pilnīgs ku-kū” – Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācijas “Sudraba ZIRG’s” rīkota erudīcijas spēle. Tās starplaikos uzstājās dziedātājā Paula Dundere.

Mākslinieces Birutas Jansones meistarklase “DOMINO EFEKTS” ikviens bija aicināts piedalīties un uzdāvināt bibliotēkai savu iedvesmas mirkli, radot lielformāta gleznu “Iesākumā bija vārds”, kas rotās bibliotēkas telpas.

Pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centra darbinieki palīdzēja uzzināt, par dažādiem e-pakalpojumiem gan www.valmiera.lv, gan www.latvija.lv. , kā arī iepazīt pirmo pilsētas mobilo lietotni “Mana Valmiera”

Ikviens dzimšanas dienas apmeklētājs bija aicināts “ienirt” paplašinātās realitātes piedzīvojumā, izmēģinot virtuālo briļļu “Oculus Rift” jaunās spēles.

Svinību laikā varēja satikt e-grāmatu vēstnesi un uzzināt par 2018.gada ekskluzīvo piedāvājumu: daiļliteratūra e-formātā latviešu un angļu valodā, kā arī digitāli līdzdarboties Latvijas 100gades pasākumos, kā piemēram “Lursoft IT” un Kultūras informācijas sistēmu centra rīkotajā erudīcijas konkursā “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”. Tāpat  varēja iepazīties ar bibliotēkas DVD kolekcijas jaunumiem. Dokumentālo filmu, Operu un Baleta, Latvijas labāko spēlfilmu krājums papildināts ar Valmieras Drāmas teātra 1986-2008.gados tapušo 10 izrāžu ierakstiem.

Piedzīvojumi bibliotēkā noslēgsies ar akordeonista Kaspara Gulbja koncertu 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri