Valmieras Ziņas

FOTO: Pacelti atjaunotie Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas zvani

Šodien no plkst. 9:00 ikviena acīm tika dota iespēja vērot, kā no Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas ieejas paceļas atjaunotie zvani, kurus ar tehnikas palīdzību nogādāja baznīcas tornī, lai varētu turpināt uzstādīšanas darbus. 

Abi zvani ir ievērojami, un to atjaunošanas darbi turpinājās no 2018. gada 29. novembra, kad tie tika nocelti no torņa. Lielākais no tiem, kas sver apmēram 480 kg, ticis atliets 1754. gadā, bet mazākais – 350 kg smagais – tika iegādāts 1713. gadā. To 1799. gadā un vēlāk ap 1900. gadu pārlēja Rīgā. 

Šobrīd Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā joprojām norit logu, durvju, grīdu un elektorinstalācijas atjaunošanas darbi, kā arī tiek ierīkota ugundrošības signalizācija, videonovērošana. Torņu atklāšana paredzēta 26. jūlijā, plkst. 11:00, Valmieras pilsētas svētku laikā. 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Viesnīca „Naktsmājas” izsludina konkursu Vakancei saimniecības dienestā uz noteiktu laiku (ar iespēju turpināt sadarbību): ISTABENE   Galvenās prasības kandidātiem: · Augsta atbildības izjūta un precizitāte darbā; · Spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; · Labas latviešu valodas zināšanas; · Krievu vai angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; · Pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: · Nodrošināt tīrību un kārtību viesnīcas numuros un koplietošanas telpās; · Veikt uzkopšanas darbus pēc viesu aizbraukšanas. Piedāvājam: · Darbu draudzīgā un profesionālā kolēģu komandā; · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; · Atalgojums:Stundas tarifa likme (pirms nodokļu nomaksas)– no 3.30 €/h līdz 3.65 €/h · Darbu maiņās no plkst. 6:00; Pieteikuma vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu – vakances@naktsmajas.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma)vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 64201200 vai 25464433 Kontaktpersona: Egita Ķīse Informācija par viesnīcu: www.naktsmajas.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 02.02.2020 Profesija: VIESNĪCAS ISTABENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-02 Kontaktpersona: pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi vakances@naktsmajas.lv

Mūsu partneri