Valmieras Ziņas

FOTO: Izskanējis nakts koncerts „Saruna pirms pusnakts”

Piektdienas siltais un mierīgais vakars ar ievu ziedu tvanīgo smaržu, lakstīgalu dziesmām un bagātīgu krāsu gammu maija debesīs bija kā radīts nakts koncertam „Saruna pirms pusnakts”. Arī koncerta vieta – Valmieras sākumskolas amfiteātris bija īsti piemērots šim pasākumam, ko savās iecerēs bija izlolojusi Valmieras Kultūras centra darba organizatore Gita Krūkle, bet saturiski visu kopā salika koncerta režisore Gunita Bārda.

Koncerts sākās ar saksofonista Gunāra Geduševa melodiju un dzeju, kas klausītājus ieveda romantiskā noskaņā. Reizēm likās, ka mīlestības pilnās rindas par satikšanos un patikšanu bija tik personīgas un patiesas, it kā jaunieši uz skatuves būtu divi vien un skatītāju nemaz nebūtu. Šai sajūtai lika noticēt Valmieras Viestura vidusskolas skolniece Justīne Jansone un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas jaunietis Krišjānis Jekste.

Deju mūzika reizēm līdzinājās vasaras saulgriežu maģijai, reizēm spridzināja ar savu ritmu, tērpiem un kustībām. Koncertā piedalījās Valmieras Kultūras centra kolektīvi: TDA „Gauja”, VPDK „Agrā rūsa”, VPDK „Gauja”, VPDK „Pastalnieki”, SDK „Gauja FIX”, mūsdienu deju grupa „Baltā”, šova deju grupa „Aurum” un bigbends „Valmieras puikas”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri