Valmieras Ziņas

“Circle K” DUS visā Latvijā var saņemt kampaņas “Izkāp no telefona!” auto uzlīmes

Atsaucoties Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) aicinājumam, ikvienam autovadītājam iespējams pievienoties satiksmes drošības kampaņai “Izkāp no telefona!”, uz sava auto uzlīmējot kampaņas uzlīmi. Tās pieejamas “Circle K” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā, informē CSDD.

Ārvalstu statistika rāda, ka līdz pat 94% ceļu satiksmes negadījumu notiek autovadītāju kļūdu dēļ, turklāt autovadītājiem, kas braukšanas laikā lieto mobilo tālruni, pastāv četras reizes lielāka iespēja iekļūt avārijā, gūt ievainojumus vai piedzīvot letālu iznākumu*.

Telefona “nozombētie” šoferi mazāk pamana ceļu satiksmē notiekošo, piemēram, ceļa zīmes vai izbraukšanas joslas, viņi mēdz nepamanīt ceļa zīmes, izbraukt no savas braukšanas joslas un mainīt ātrumu. Autovadītāji, “sēžot telefonos”, daudz biežāk neievēro drošu distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa, reaģē lēnāk un bremzē vēlāk, biežāk iekļūst bīstamās ceļu satiksmes situācijās, tā apdraudot ne tikai savu, bet arī pārējo satiksmes dalībnieku drošību.

“Gadījumos, kad, esot pie auto stūres, steidzami nepieciešams atbildēt uz svarīgiem zvaniem, īsziņām vai citiem ziņojumiem, viens no risinājumiem, ir nobraukt no ceļa, apstāties drošā vietā un tikai tad izmantot mobilo telefonu. Šādās situācijās viens no autovadītājiem ērtākajiem un vienlaikus drošākajiem pieturas punktiem var būt tieši “Circle K” degvielas uzpildes stacijas, kurās var ērti piestāt ar auto, lai atbildētu uz telefona zvaniem, īsziņām, e-pastiem vai caurlūkotu sociālo tīklu saturu. Vienlaikus šeit ir iespējams saņemt kampaņas “Izkāp no telefona!” auto uzlīmes. Uzlīmēt šādu uzlīmi uz sava auto ir kā apliecinājums, ka es brauciena laikā mobilo tālruni nelietoju!” skaidro viens no kampaņas “Izkāp no telefona!” atbalstītājiem, SIA “Circle K Latvia” tirgus attīstības departamenta direktors Gatis Pavārs.

Kampaņas “Izkāp no telefona!” uzlīmes “Circle K” degvielas uzpildes stacijās pieejamas ierobežotā daudzumā. Savukārt kampaņas uzlīmes lejuplādēšanai ikvienam pieejamas CSDD mājas lapā kampaņas sadaļā https://ej.uz/izkapnotelefona

Satiksmes drošības kampaņu “Izkāp no telefona!” organizē CSDD sadarbībā ar Valsts policiju; kampaņu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība “Balta”, kā arī Latvijā lielākais degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums “Circle K”. Kampaņa tiek finansēta no OCTA līdzekļiem.

* National Safety Council, 2017

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri