Valmieras Ziņas

Burkānciems turpina dzīvot mūzikā, dzejā un mākslā

Ar fantastisku koncertu Namdaru ielā 1 šovasar, 18.jūlijā, tika atklāti Ritmas Pētersones-Cepītes un Aivara Cepīša radītie mūzikas svētki dārzā. Svētki, kuros satiekas cilvēki ar līdzīgu izjūtu par mūzikas baudīšanu un kuros uzstājas brīnišķīgi mūziķi. Kaimiņi satika kaimiņus, kā tas sākotnēji, veidojot šos pasākumus, bija domāts, kaut gan šogad koncerta popularitāte sen pārsniedz Burkānciema robežas.

Jāturpina! Tāpēc 15.augustā plkst.18:00 tiekat aicināti uz Burkānciema pagalmu Palejas ielā 13, lai turpinātu aplaimot ausis un acis ar skaistām baudām.

Mūziķiem reklāmu nevajag. Iepazīti, izbaudīti, sevi pierādījuši jau iepriekšējos koncertos. Jā, arī jauni dalībnieki.

Nauris Indzeris/baritons, Viesturskolas absolvents, tātad savējais.

Helēna Kundrāta/klavieres, pianiste, Jautrītes Putniņas audzēkne.

Anita Balčuna/vijole.

Biruta Vaivode/vijole.

Klāvs Ābols/džeza pianists.

Daniēls Groza/marimba.

Zane Sniķere/tradicionālā elektriskā kokle.

Līna Leimane/kokle.

Anete Duntava/flauta/koncertmeistars Roberts Ķibermanis.

Bruno Georgs Rautenbergs/pianists.

Dainis Garūts/klarnetists/koncertmeistare Valda Garūta.

Mona Žarkova/vijolniece/koncertmeistars Roberts Ķibermanis.

Līga un Ivars Reņģes/mūziķi.

Eva Viļumsone un Annija Tauriņa – jaunas, talantīgas Ritmas Pētersones-Cepītes    audzēknes.

Ne visi valmierieši zina, ka šogad iznākusi grāmata, kuras pirmajā atvērumā rakstīts:           “Manai pilsētai Valmierai”. Tamāra Skrīna. “Mini”. Koncerta laikā būs iespēja satikties gan ar dzejnieci Tamāru Skrīnu, gan šī izdevuma redaktori, arī dzejnieci Dainu Sirmo.

Pagalmā varēs aplūkot tēlnieces un keramiķes Līgas Merginas konceptuālos darbus.

Vasaras izskaņa jānosvin skaisti! Nāc un esi!

P.S. Un paķer līdzi ķeblīti!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri