Balodis atnes valmieriešiem uzvaru Ķekavā

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 18.septembrī, ELVI florbola līga un Latvijas 23.čempionāta spēlē tikās FBK “Valmiera/ViA” un “Ķekavas Bulldogs”. Ar rezultātu 6:5 uzvarēja FBK “Valmiera/ViA”, informēja Latvijas Florbola savienība.

Vārtus Oskara Eglīša personā pirmie guva mājinieki, taču pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās valmierieši, kuri bija paspējuši izvirzīties vadībā ar 2:1. Pēc otrās trešdaļas uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts (4:4), bet 13 minūtes pirms pamatlaika beigām ar vienu vārtu pārsvaru vadībā atradās ķekavieši – 5:4. Tad savu benefici sāka Valmieras komandas aizsargs Ivo Balodis, kurš jau pirms tam bija izcēlies ar vienu vārtu guvumu. 48.minūtē Balodis panāca izlīdzinājumu (5:5), bet 56.minūtē iemeta uzvaras vārtus – 6:5.

Par labāko spēlētāju “Valmiera/ViA” rindās tika atzīts Ivo Balodis, kuram šajā mačā 4 (3+1) rezultativitātes punkti. Ar 2 (1+1) punktiem viņam palīdzēja Ints Vilks. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma vārtsargs Jānis Bramanis, kurš ne vien atvairīja 41 metienu, bet arī izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Nilam Meļķim viņa komandā divi goli, bet 2 (1+1) punkti Matīsam Kliginam.

FBK “Valmiera/ViA” treneris Māris Rozenbahs, komentējot aizvadīto spēli, uzsvēra, ka Ivo Baloža ieguldījums šīs uzvaras kaldināšanā, protams, ir nenovērtējams, tomēr jāatzīst, ka laukumā par katru tā centimetru no sirds cīnījās pilnīgi visi florbolisti – gan valmierieši, gan ķekavieši. Tā kā tā bija sezonas pirmā spēle, to vēl sarežģītāku padarīja spēlētāju uztraukums, piedevām Valmieras florbolistiem bija vajadzīgs laiks, lai pierastu pie Ķekavas sporta nama laukuma. Ķekavā nevienai viesu komandai neklājas viegli – gan laukuma dēļ, gan tādēļ, ka arī “Ķekavas Bulldogs” rindās pietiek meistarīgu spēlētāju.

“Ķekavas Bulldogs” – FBK “Valmiera/ViA” 5:6 (1:2, 3:2, 1:2)

Metienu attiecība:

46:47 (14:12, 17:22, 15:13)

Rezultatīvākie:

“Ķekavas Bulldogs” – Nils Meļķis 2 (2+0), Matīss Kligins 2 (1+1), Rūdolfs Blūms 1 (1+0), Oskars Eglītis 1 (1+0), Jānis Bramanis 1 (0+1), Armands Šonmanis 1 (0+1), Uģis Savickis 1 (0+1).
FBK “Valmiera/ViA” – Ivo Balodis 4 (3+1), Ints Vilks 2 (1+1), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (0+1).

ELVI florbola līgā vīriešiem jaunajā sezonā spēlēs 12 klubu komandas: FK “Lekrings” (Cēsis), “Mogo-RTU/Rockets” (Rīga), “Rubene” (Kocēni), “Lielvārde”, FK “Rīga”, “Kurši” (Liepāja), FK “Rīga”, “Ulbroka/FS Masters”, FBK “Valmiera/ViA”, FK “Bauska”, SK “Pārgauja” (Stalbe), “Ķekavas Bulldogs” un “Talsi/Krauzers”.

Jau ziņojām, ka jaunās čempionāta sezonas oficiālā atklāšana notiks 19.septembrī plkst.19.30 Cēsīs, kad laukumā dosies pērnās sezonas finālisti – čempions FK “Lekrings” Cēsu sporta kompleksā uzņems vicečempionus – Rīgas komandas “Mogo-RTU/Rockets” florbolistus.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31