Valmieras Ziņas

AS “Valmieras stikla šķiedra” ražošanas process notiek ierastā kārtībā; uzņēmums saredz iespējas pozīcijas nostiprināšanai Eiropas tirgū

Portāls “Valmieras Ziņas” turpina sekot līdzi, kā koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ izsludinātais ārkārtējais stāvoklis Latvijā un citviet pasaulē ietekmē Valmieras uzņēmumu darbu. Jau publicējām informāciju par uzņēmumu “Valmieras piens”, “Akācija E.V.” un SIA “VALPRO”. Šajā rakstā, par to, kāda situācija ir lielākajā pilsētas uzņēmumā AS “Valmieras stikla šķiedra”.

AS “Valmieras stikla šķiedra” paziņojumā biržai “Nasdaq Riga” informē, ka

ražošanas process notiek ierastā kārtībā un atbilstoši ražošanas plānam, šobrīd visas izejmateriālu un citu darbam nepieciešamo materiālu piegādes tiek nodrošinātas bez traucējumiem.

Tikmēr “Valmieras stikla šķiedra” vadība veic aktīvu informācijas apmaiņu ar klientiem, piegādātājiem un atbildīgajām valsts institūcijām, lai nodrošinātu operatīvu reakciju pie iespējamām situācijas pārmaiņām. Uzņēmums ir gatavs veikt straujas izmaiņas ražošanas portfelī, lai apgādātu Eiropas klientus, aizvietojot Āzijas vai citu trešo valstu importa produktus.

Darbinieku un sabiedrības veselības drošībai uzņēmumā tiek īstenotas preventīvas aktivitātes, lai mazinātu vīrusa izplatības riskus, kā arī darbinieki tiek aicināti ievērot piesardzību un sekot Slimību profilakses un kontroles centra un Veselības ministrijas ieteikumiem.

Darbiniekiem tiek nodrošināti mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļi, tiek veikta biežāka telpu uzkopšana un dezinfekcija, darbinieki tiek instruēti ievērot distanci un izvairīties no fiziska kontakta ar citām personām, kā arī  izmantot informācijas tehnoloģiju risinājumus, lai pārorientētos uz neklātienes sapulcēm un komunikāciju. Šobrīd visi komandējumi ir atcelti, bet darbinieki, kuri atgriezušies no ārvalstīm, ievēro 14 dienu karantīnu, – veic darbu no mājām, pagarina ikgadējo atvaļinājumu, noformē darbnespējas lapu vai bezalgas atvaļinājumu, ja nav citas iespējas. Uzņēmumā nav konstatēts neviens inficēšanās gadījums.

Uzņēmumā izveidoti drošības noteikumi un procedūra sadarbības partneriem, kuru ierašanās uzņēmuma teritorijā ir neizbēgama, lai nodrošinātu ražošanas nepārtrauktību. Šīm personām tiek ierobežota pārvietošanās un uzturēšanās laiks teritorijā, kā arī izsniegti aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļi.

Attiecībā uz nodarbinātību, šobrīd tiek turpināta darbinieku atlase uz atvērtajām vakancēm, darba meklētāji tiek aicināti pieteikumus iesniegt un par darba iespējām konsultēties attālināti, pirmās atlases kārtas intervijas tiek veiktas telefoniski.

Lai gan tirgū vērojama nenoteiktība un ierobežota prognozējamība, šobrīd “Valmieras stikla šķiedra” paredz stabilitāti augsta silīcija oksīda satura produktu pieprasījumam un noietam, bet īstermiņa negatīvu ietekmi uz pārējo produktu noietu. Uzņēmums saredz iespējas pozīcijas nostiprināšanai Eiropas tirgū. Tikmēr vidēja un ilgtermiņa ietekmi uz uzņēmuma rādītājiem un sniegumu šobrīd novērtēt nav iespējams.

AS “Valmieras stikla šķiedra” vadība cieši uzrauga uzņēmuma iekšējo un vispārējo ārējo situāciju un ir gatava pretpasākumiem, kā arī turpinās informēt sabiedrību par būtiskiem notikumiem un aktualitātēm uzņēmuma darbībā, uzsvērts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Attālumi: Rūjiena-Naukšēni – 7 km, Valmiera-Naukšēni – 45 km. Mēnešalga 1027,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 29293630 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors).

Mūsu partneri