Valmieras Ziņas

SIA “VALPRO” īpašas piesardzības apstākļos turpina ražošanu ar pilnu jaudu; uzņēmumā joprojām atvērtas vakances

Portāls “Valmieras Ziņas” turpina rakstu sēriju par to, kā ārkārtas stāvokļa ieviešanai koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ ir ieteikmējusi Valmieras uzņēmumus. Jau publicējām informāciju par uzņēmumu “Valmieras piens” un “Akācija E.V.”. Šajā rakstā, par to, kāda situācija ir vienā no lielākajiem pilsētas uzņēmumiem SIA “VALPRO”.

Uzņēmuma pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja:

“VALPRO šobrīd darbojas pilnā sparā, ņemot vērā to, ka mūsu ražotā produkcija ieņem nozīmīgu lomu tā saucamajos “survival kit” jeb izdzīvošanas komplektos, tad šobrīd ir jūtams lielāks pieprasījums pēc degvielas kannām valstīs, kur joprojām ir attīstīta civiliedzīvotāju izglītošana un runāšana par civilās aizsardzības jautājumiem.

Attiecībā uz iekšējo rīcību uzņēmumā saistībā ar ārkārtas stāvokli valstī dēļ Covid-19 uzliesmojuma, mēs darām visu iespējamo, lai ierobežotu iespējamo vīrusa tālāko izplatīšanos, šeit dažas no aktivitātēm:

– Veicam pastiprinātu komunikāciju ar darbiniekiem, skaidrojam situācijas nopietnību un rosinām būt atbildīgiem pret sevi un līdzcilvēkiem;

– Esam nodrošinājuši biežāku telpu uzkopšanu un dezinficēšanu, tai skaitā vēdināšanu;

– Esam nodrošinājuši roku dezinfekcijas līdzekļus saviem darbiniekiem;

– Ierobežojam ārējo plūsmu (apmeklētāji), uzstādījums – attālināta komunikācija;

– Esam izstrādājuši iekšējās kārtības noteikumus un maršruta lapas ārpakalpojumam un pārvadātājiem, pārvadātāju šoferi teritorijā var uzturēties tikai ar aizsarglīdzekļiem (respirators, cimdi), transporta līdzekļus var atstāt tikai pēc VALPRO pārstāvju uzaicinājuma;

– Rūpnīcas teritorijā netiek ielaistas personas vai darbinieki, kas pēdējo 14 dienu laikā atradušās ārpus valsts teritorijas un/vai bijušas saskarē ar vīrusa slimnieku.

Kā minēts iepriekš, pieprasījums pēc mūsu produkcijas komerctirgū šobrīd ir liels, tai skaitā tūlīt uzsāksim arī NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūras (NATO Support and Procurement Agency – NSPA) iepirkuma līguma saistību izpildi. Abās ražotnēs ar šī gada sākumu ir pieaudzis ražošanas apjoms, tāpēc esam būtiski palielinājuši darbinieku skaitu un mums joprojām ir atvērtas vakances.

Tāpat mūsu klienti sāk apsvērt iespēju izmantot VALPRO ražotos ugunsdzēsības aparātu korpusus kā dezinficēšanas aprīkojuma komponenti.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri