Valmieras Ziņas

SIA “VALPRO” īpašas piesardzības apstākļos turpina ražošanu ar pilnu jaudu; uzņēmumā joprojām atvērtas vakances

Portāls “Valmieras Ziņas” turpina rakstu sēriju par to, kā ārkārtas stāvokļa ieviešanai koronavīrusa Covid-19 izplatības dēļ ir ieteikmējusi Valmieras uzņēmumus. Jau publicējām informāciju par uzņēmumu “Valmieras piens” un “Akācija E.V.”. Šajā rakstā, par to, kāda situācija ir vienā no lielākajiem pilsētas uzņēmumiem SIA “VALPRO”.

Uzņēmuma pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja:

“VALPRO šobrīd darbojas pilnā sparā, ņemot vērā to, ka mūsu ražotā produkcija ieņem nozīmīgu lomu tā saucamajos “survival kit” jeb izdzīvošanas komplektos, tad šobrīd ir jūtams lielāks pieprasījums pēc degvielas kannām valstīs, kur joprojām ir attīstīta civiliedzīvotāju izglītošana un runāšana par civilās aizsardzības jautājumiem.

Attiecībā uz iekšējo rīcību uzņēmumā saistībā ar ārkārtas stāvokli valstī dēļ Covid-19 uzliesmojuma, mēs darām visu iespējamo, lai ierobežotu iespējamo vīrusa tālāko izplatīšanos, šeit dažas no aktivitātēm:

– Veicam pastiprinātu komunikāciju ar darbiniekiem, skaidrojam situācijas nopietnību un rosinām būt atbildīgiem pret sevi un līdzcilvēkiem;

– Esam nodrošinājuši biežāku telpu uzkopšanu un dezinficēšanu, tai skaitā vēdināšanu;

– Esam nodrošinājuši roku dezinfekcijas līdzekļus saviem darbiniekiem;

– Ierobežojam ārējo plūsmu (apmeklētāji), uzstādījums – attālināta komunikācija;

– Esam izstrādājuši iekšējās kārtības noteikumus un maršruta lapas ārpakalpojumam un pārvadātājiem, pārvadātāju šoferi teritorijā var uzturēties tikai ar aizsarglīdzekļiem (respirators, cimdi), transporta līdzekļus var atstāt tikai pēc VALPRO pārstāvju uzaicinājuma;

– Rūpnīcas teritorijā netiek ielaistas personas vai darbinieki, kas pēdējo 14 dienu laikā atradušās ārpus valsts teritorijas un/vai bijušas saskarē ar vīrusa slimnieku.

Kā minēts iepriekš, pieprasījums pēc mūsu produkcijas komerctirgū šobrīd ir liels, tai skaitā tūlīt uzsāksim arī NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūras (NATO Support and Procurement Agency – NSPA) iepirkuma līguma saistību izpildi. Abās ražotnēs ar šī gada sākumu ir pieaudzis ražošanas apjoms, tāpēc esam būtiski palielinājuši darbinieku skaitu un mums joprojām ir atvērtas vakances.

Tāpat mūsu klienti sāk apsvērt iespēju izmantot VALPRO ražotos ugunsdzēsības aparātu korpusus kā dezinficēšanas aprīkojuma komponenti.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri