“Aldaris” LBL finālsērijas turpinājums otrdien un trešdien Rīgā

“Aldaris” Latvijas Basketbola līgas finālsērija starp “Valmiera/ORDO” un “VEF Rīga” basketbolistiem turpināsies otrdien, 24. maijā, un trešdien, 25. maijā, “Arēnā Rīga”. Pēc divām spēlēm Valmierā sērijas rezultāts ir 1-1, informē Lelde Bukovska, “Basketbola kluba Valmiera” sabiedrisko attiecību vadītāja.

Abas spēles sāksies plkst. 9:40, un mača tiešraides būs vērojamas LTV7, kā arī LMT Straume translācijās.

Latvijas čempionāta finālsērijā pēc divām nospēlētām spēlēm valda kaujiniecisks neizšķirts 1-1. Finālsērijas pirmajā mačā Valmierā spēli lieliski uzsāka mājinieki. Tomēr pēc lieliska pirmā puslaika un iekrāta 11 punktu pārsvara otrajā puslaikā spēle sāka “slīdēt ārā no valmieriešu rokām”. Zaudējot cīņu par atlēkušajām bumbām, nesekmējās arī uzbrukumā un pirmajā mačā nācās piekāpties ar 59:70. Savukārt otrajā mačā valmierieši spēles sākumā nonāca iedzinējos, bet pirmās ceturtdaļas izskaņā pārņēma spēles vadību un pārliecinoši devās pretī uzvarai. Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā valmieriešiem bija 14 punktu pārsvars, bet “VEF Rīga” spēlētāji mača izskaņā strauji pietuvojās un sagādāja nervus kutinošus mirkļus pārpildītajām skatītāju tribīnēm. Tomēr “Valmiera/ORDO” komandai izdevās nosargāt uzvaru ar rezultātu 73:71 un izlīdzināt rezultātu sērijā.

“Valmiera/ORDO” komandā abās pirmajās spēlēs lielāko laiku laukumā pavadīja Artūrs Bērziņš, kurš spēlējot vairāk par 30 minūtēm guva 7 un 5 punktus. Uzvarētajā spēlē rezultatīvākie Valmieras komandā bija centra spēlētāji Dāvis Rozītis un Lauris Blaus, attiecīgi gūstot 14 un 11 punktus. Savukārt “VEF Rīga” sastāvā galvenās lomas spēlēja leģionāri. Pirmajā mačā Džošs Bostiks un Džošs Harelsons palīdzēja savai komandai izcīnīt uzvaru, gūstot 15 un 12 punktus. Savukārt zaudējumā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Mārtiņš Meiers, bet abi Džoši, attiecīgi – Bostiks un Harelsons, guva 13 un 12 punktus.

“Valmiera/ORDO” finālsēriju Rīgā turpinās pie neizšķirta rezultāta 1-1. Sērijas trešais mačs norisināsies otrdien, 24. maijā, bet ceturtā spēle notiks trešdien, 25. maijā. Abu maču sākums plkst. 19:30. Neatkarīgi no rezultātiem zināms, ka sērija atgriezīsies Valmierā uz piekto spēli, tomēr ir trīs iespējamie scenāriji, kādos sērija atgriezīsies Vidzemes Olimpiskajā centrā: 1) izcīnot divas uzvaras Rīgā, valmierieši mājās atgriezīsies ar 3-1 un iespēju izcīnīt čempiontitulu savā laukumā; 2) dalot uzvaras uz pusēm, piektā spēle Valmierā notiks pie 2-2, šādā scenārijā uzvarētāju komanda piektajā mačā pārņems sērijas vadību; 3) abās Rīgas spēlēs uzvarot vefiešiem, “Valmiera/ORDO” atradīsies iedzinējos ar 1-3, lai atspēlētos, priekšā būs smags ceļš.

Fināla pirmajās divās spēlēs Valmieras līdzjutēji pierādīja, ka ir labākie savas komandas atbalstītāji Latvijas Basketbola līgā. “Valmiera/ORDO” līdzjutēju atbalsts būs nepieciešams arī “Arēnā Rīga”, un komandas atbalstītājiem ir iespēja arī izbraukuma spēlē ļaut valmieriešiem sajusties kā mājās.

“Valmiera/ORDO”:

Aizsargi: Kvameins Mičels, Armands Šķēle, Aigars Šķēle, Jānis Kaufmanis, Raimonds Gabrāns

Uzbrucēji: Mārtiņš Laksa, Artūrs Bērziņš, Ervīns Jonāts, Akselis Vairogs, Mārtiņš Vīņauds

Centri: Lauris Blaus, Dāvis Rozītis, Viktors Iļjins

Treneris: Roberts Štelmahers

“VEF Rīga”:

Aizsargi: Pako Kruss, Entonijs Mailzs, Ingus Jakovičs, Artūrs Strēlnieks, Dāvis Geks

Uzbucējis: Jānis Bērziņš, Mareks Mejeris, Džošs Bostiks, Gilje Rovio, Gregs Smits

Centri: Džošs Harelsons, Mārtiņš Meiers, Ričmonds Vilde

Treneris: Jānis Gailītis

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29