Valmieras Ziņas

Aizvadīta “Ēnu diena” Valmieras pilsētas pašvaldībā

12.februārī Valmieras pilsētas pašvaldība iesaistījās vienā no lielākajiem karjeras izglītības pasākumiem Latvijā “Ēnu diena”, piedāvājot skolēniem ieskatīties pašvaldības darbinieku ikdienā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks “Ēnu dienu” iesāka ar prezentāciju par Valmieru, lai skolēnus iepazīstinātu ar pašvaldības struktūru, funkcijām un lielākajiem paveiktajiem un plānotajiem projektiem. “Pilsētas nākotne ir jaunieši, izglītības iespējas un karjeras attīstības atbalsts ir ļoti nozīmīgs viņu dzīvē, tāpēc tā ir viena no Valmieras prioritātēm. Skolēniem Valmierā tiek nodrošināta kvalitatīva izglītība, kā arī piedāvātas dažādas profesionālās un interešu izglītības iespējas sevis pilnveidošanai, talantu attīstīšanai un lietderīgai brīvā laika pavadīšanai. Lai skolēni gūtu priekšstatu par darba tirgū aktuālajām profesijām un zināšanām, kas nepieciešamas, lai tajās darbotos, Valmieras pilsētas pašvaldība iesaistās dažādu karjeras izglītības pasākumu organizēšanā, piemēram “Karjeras nedēļa” un skolēnu vasaras nodarbinātības programma. Prieks, ka ieguldītais darbs karjeras izglītības veicināšanā ir pamanīts un arī “Ēnu dienā” gadu no gada pieaug skolēnu interese par Valmieras pilsētas pašvaldības darbu. Jaunieši ne tikai vēlas gūt pieredzi un zināšanas par pilsētā notiekošajiem procesiem, bet arī mūsu vērtē, kā atvērtu, modernu un viņiem pieejamu pašvaldību,” karjeras izglītības nozīmi uzsver Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Savukārt pēc prezentācijas skolēni tikās ar pašvaldības speciālistiem, ielūkojās viņu darba ikdienā un uzdeva interesējošus jautājumus.

Valmieras pilsētas pašvaldības darbu šogad izvēlējās iepazīt 38 jaunieši no Valmieras, Kocēnu, Matīšu, Smiltenes, Straupes, Priekuļu, Cēsu, Vecpiebalgas un citām skolām Vidzemē un Rīgā.

Valmieras pilsētas pašvaldība šogad jauniešiem piedāvāja iepazīt šādas profesijas: domes priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks, apmeklētāju pieņemšanas centra konsultants, ārējo sakaru organizators, jurists, pilsētplānošanas nodaļas vadītājs/pilsētas galvenais arhitekts, sabiedrisko attiecību speciālists, Valmieras Tūrisma informācijas centra projektu vadītājs, Sociālo lietu pārvaldes vadītājs un pārvaldes Ģimenes atbalsta nodaļas vadītājs, sociālais darbinieks, speciālists karjeras izglītības jautājumos, pašvaldības policijas priekšnieks, bibliotekārs un muzeja pedagogs.

Jaunieši īpaši lielu interesi šogad izrādīja par pilsētplānošanas nodaļas vadītāja/pilsētas galvenā arhitekta, Valmieras Tūrisma informācijas centra projektu vadītāja, sociālā darbinieka un muzeja pedagoga vakancēm.

“Ēnu diena” ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12.klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. “Ēnu dienas” mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri