Valmieras Ziņas

Aicina apmeklēt Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015

No 15. līdz 16.maijam laukumā pie Valmieras Kultūras centra jau 18.reizi norisināsies Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, informē Valmieras pilsētas pašvaldībā.

Izstādē savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieku no visas Latvijas. Šogad īpašais pasākuma viesis būs ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, kura piedalīsies Vidzemes Uzņēmēju dienu svinīgajā atklāšanā un darba diskusijās ar uzņēmējiem.

Vidzemes Uzņēmēju dienas ir tradīcijām bagāts pasākums, kas apliecina, ka Valmiera ir Vidzemes uzņēmējdarbības un ekonomiskās attīstības centrs.

“Vidzemes Uzņēmēju dienu filosofija ir nemainīga – pēc iespējas plašāk parādīt tās nozares, ar ko varam lepoties, izcelt mūsu jaunākos ražojumus, pakalpojumus un inovācijas, parādot gan individuālo ražotāju, mazo un mikro uzņēmumu paveikto, gan mūsu lielo un eksporta tirgos strādājošo uzņēmumu spēku. Tāpat izstādes apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt gan zināmus dalībniekus ar jauniem produktiem, gan iepazīt jaunu dalībnieku piedāvājumu, piemēram, šogad pirmo gadu izstādē piedalīsies SIA “Elvi”, SIA “Technorent”, SIA “Sakret”, Kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri”, SIA “KM Building”, SIA “Valmieras Namsaimnieks” un citi,”

stāsta LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Pārstāvētās nozares būs visdažādākās, sākot ar ražošanas uzņēmumiem, piemēram, ilggadējais dalībnieks AS “Valmieras stikla šķiedra”, SIA “Venden” un AS “Brīvais vilnis”, celtniecības tehnikas un vieglo automašīnu pārdevējiem – SIA “Tehauto” un SIA ‘Mūsu Auto Valmiera”, bankām un apdrošināšanas firmām, pašvaldībām un beidzot ar pakalpojumu sniedzējiem, mājražotājiem un amatniekiem.

Aizvien vairāk pašvaldību atbalsta savus amatniekus un ražotājus, veidojot kopīgus stendus. Šogad tādā veidā sevi prezentēs deviņas pašvaldības: Jaunpiebalgas, Valkas, Pārgaujas, Apes, Kocēnu, Madonas, Burtnieku, Beverīnas un Raunas novada pašvaldība.

Kā ierasts, Vidzemes Uzņēmēju dienu laikā informāciju par savu piedāvājumu sniegs dažādas izglītības iestādes: Valmieras tehnikums, Vidzemes Augstskola, Smiltenes Valsts tehnikums, Staiceles sporta profesionālā vidusskola, Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikums, Ērgļu arodvidusskola, Cēsu profesionālā vidusskola, Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs, Baltijas Starptautiskā akadēmija un Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāle. Īpašs jaunums būs skolēnu mācību firmas.

Tā kā 15.maijs ir Starptautiskā ģimenes diena, izstādē-gadatirgū būs pieejamas arī dažādas nodarbes ģimenēm un bērniem – piepūšamās atrakcijas, sportiskas un izglītojošas aktivitātes, ko piedāvās SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”, radošās darbnīcas kopā ar SIA “Sanat” un citas izklaides.

Juris Sleņģis papildina:

“Šogad pasākuma ietvaros uzņēmējiem būs iespēja piedalīties diskusijā ar ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu par nozīmīgākajiem jautājumiem uzņēmējdarbības un ekonomikas attīstībā. Tāpat plānots, ka izstādē-gadatirgū viesosies LTRK padomes pārstāvji un sadarbības partneri no Pleskavas un Kronštates Krievijā, Vitebskas Baltkrievijā, Paņevežas Lietuvā, Tartu un Vīlandes Igaunijā un Hoje-Tāstrupas Dānijā.”

“Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015” organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un VAS “Latvijas Attīstības finanšu institūcija ALTUM”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV”, Radio TEV un portāls “Valmieras Ziņas”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu atteikties no sāls lietošanas ielu uzturēšanā Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri