Valmieras Ziņas

Noslēgusies akcija “Mans Jāņu pantiņš” (1)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Portāls “Valmieras Ziņas” sadarbībā ar veikalu “top!” Valmiermuižā rīkoja akciju “Mans Jāņu pantiņš”.

Līdz šodienas, 23.jūnija, plkst.12.00 dalībniekiem bija jāsacer četrrindi, katrā no rindām iekļaujot kādu no šiem vārdiem: Jānis, Līga, siers, alus, ugunskurs, jāņuzāle, vainags un Valmiera. Vārdus drīkstēja izmantot arī dažādos locījumos.

Izmantojot RANDOM.org nejaušās izlases skaitļa ģenerēšanas izlozes rīku, esam noskaidrojuši akcijas uzvarētāju, un tā ir ILZE ZVIRBULE! Apsveicam!

Ilze bija iesūtījusi šo pantiņu:

“Noriet saule vakarā-
Valmier/s Ziņas paziņo:
Jāņuzālēs gāja traki,
Jānis, Līga bija švaki.
Abi meklē sieru, alu.
Vainadziņš no galvas krita,
Gandrīz ugunskurā mita.
Palīdzēsim nolīgot
Un līdz rītam nodzīvot!”

Akcijas uzvarētāja saņems Jāņu cienastu 15 eiro vērtībā no veikala “top!” Valmiermuižā. Par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi.

    Anna - 23.06.2016

    Skaidrs, ka “izloze” nebija godīga, jo nez kāpēc liekas, ka ”uzvarētājas” atslēgas vārdi ir-”Valmier/s Ziņas”. Tas nekas, ka nav ievēroti NOTEIKUMI: Saceri četrrindi, katrā no rindām iekļaujot kādu no šiem vārdiem: Jānis, Līga, siers, alus, ugunskurs, jāņuzāle, vainags un Valmiera( kur te ir katrā rindiņā kāds no šiem vārdiem?).

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

“Rūjienas saldējums” komanda aicina pievienoties papildspēkus – mehāniķi Galvenie pienākumi: Pārzināt iekārtu lietošanas, ekspluatācijas un drošības instrukcijas; Plānot un organizēt ikmēneša un ikgadējo ražošanas iekārtu apkopes un remonta darbus; Uzturēt atbilstošā darba kārtībā infrastruktūras objektus un komunālo saimniecību; Informēt tiešo vadītāju par pamanītiem bojājumiem, avārijām infrastruktūrā un komunālajā saimniecībā: Uzturēt un regulāri aizpildīt tehnisko dokumentāciju pēc tiešā vadītāja rīkojuma; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus uzņēmumā pēc tiešā vadītāja vai uzņēmuma vadītāja rakstiska vai mutiska rīkojuma. Galvenās prasības: Vēlama iegūta tehniskā izglītība vai praktiskā darba pieredze iekārtu apkalpošanā; Iepriekšēja darba pieredze ražošanas uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību; Pārzināt gan tehniskas, gan elektroniskas nianses ražošanas iekārtām; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; Spēja būt lojālam pret uzņēmumu, kurā strādā. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 1500 EUR pārbaudes laikā pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika atkarīgs no Tavām prasmēm un spējām; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Un citus bonusus. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) līdz 1.jūlijam uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: MEHĀNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-01 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri