Valmieras Ziņas

ZAAO un Vidzemes plānošanas reģions izsludina akciju “Sasildi Ukrainu”

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai atbalstītu Odesas reģiona iedzīvotājus, oktobrī ikviens, kuram ir iespēja, ir aicināts ziedot sildierīces, kas tiks nogādātas uz Ukrainu, lai palīdzētu iedzīvotājiem ziemas periodā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

SIA “ZAAO” (ZAAO) sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu no 17. līdz 31.oktobrim organizē lietošanai derīgas sadzīves tehnikas (EEI) ziedošanas akciju “Sasildi Ukrainu”. Akcijas laikā ikviens, kuram ir iespēja, tiek aicināts ziedot lietošanai derīgas, labā tehniskā stāvoklī esošas ierīces, nogādājot tās uz ZAAO apsaimniekotajiem EKO laukumiem.

Turpinoties Krievijas Federācijas militārajai agresijai pret Ukrainu, iekšzemē pārvietoto personu skaits Odesas reģionā, Ukrainā tikai pieaug. Kā Vidzemes plānošanas reģionu informēja Odesas apgabala valsts pārvaldes pārstāvji, šobrīd reģions ir kļuvis par mājām vairāk nekā 140 tūkstošiem cilvēku no dažādām Ukrainas vietām. Lai nodrošinātu un atbalstītu reģiona vitāli svarīgākās aktivitātes un uzturētu cieņpilnus apstākļus Odesas reģiona iedzīvotājiem un iekšzemē pārvietotajām personām, lūdzam ziedot tik ļoti nepieciešamās EEI.

Odesas apgabala valsts pārvalde lūdz ziedot šādas sildierīces:

  1. Ventilatora sildītājus (1,5 kWh – 4 kWh)
  2. Konvektoru sildītājus (1,5 kWh – 6 kWh)
  3. Infrasarkanos sildītājus (0,4 kWh -10 kWh)
  4. Keramiskos sildītājus (0,4 kWh – 10 kWh)
  5. Elektriskos sildītājus/radioatorus (mājsaimniecībām) (2 kWh – 15 kWh)
  6. Krāsnis (angļu valodā – furnaces) POV -57 (analogs)
  7. Ilgi degošas konvekcijas malkas krāsnis (2 kWh – 15 kWh)
  8. Buleryan ilgās degšanas krāsnis (4 kWh – 55 kWh)
  9. Dīzeļa ģeneratorus (20 – 100 kWh)

Iedzīvotāji, kuriem ir iespēja, ir aicināti sildierīces nogādāt ZAAO apsaimniekotajos EKO laukumos (EKO laukumu adreses un darba laiki), norādot laukuma pārzinim, ka tas ir ziedojums Ukrainas iedzīvotājiem.

Saziedotās iekārtas tiks uzglabātas EKO laukumos atsevišķos konteineros, tālāk nogādātas Vidzemes plānošanas reģionam humānās palīdzības transportēšanas sagatavošanai.

Akcijas nolikums un iekārtu saraksts pieejams www.zaao.lv .

Jau iepriekš sakām paldies ikvienam par ziedojumu un atbalstu!

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri