Valmieras Ziņas

XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!” aicina!

Sūti video pieteikumu “Notikums manā dzīvē” un piedalies festivāla attālinātājā norisē.  

Jebkuram interesantam ir iespēja izveidot 2-5 minūšu garu video, “izkāpjot no rāmjiem”. Video temats nav noteikts, taču tam ir jāatklāj kāds notikums tavā dzīvē. Tā ir tava iespēja būt ne tikai tev pašam, bet arī izstāstīt kādu iedomātu notikumu jebkurā dzīvē (lietu, dzīvnieku, parādību, piemēram, “es – poga”, “es – suns”, “es – pērkons” u.c.). Tajā var būt attēlotas mūsdienu sabiedrības aktuālās problēmas vai tās var būt ikdienišķas situācijas. Tajā var būt attēlotas visas emociju gammas. Ja baidies no savām video apstrādāšanas prasmēm, tad zini, ka tas nav svarīgākais kritērijs – tehniskajai kvalitātei ir mazāka nozīmē nekā saturam. Video redzamais – vieta, forma, apstākļi un nianses, krāsas un emocijas, norise – ir paša autora brīvas izvēles ziņā.

Kā arī, lai dalītos pieredzē un apkopotu skolēnu teātru spēju pielāgoties apstākļiem, strādājot attālināti, aicinām iesūtīt arī izrāžu video vai attālinātajā mācību procesā fiksētos momentus, kā arī XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem gatavotās izrādes, ar kurām būtu iespējams piedalīties svētku norisē Vērmanes dārzā augustā. Šo video ilgums nedrīkst pārsniegt 1 stundu un 15 minūtes, tie tiks apkopoti atsevišķi un motivēti ar organizatoru pateicībām.

Video pieteikumu rezultāti tiks paziņoti 23.-24. aprīlī attālinātā teātru festivāla “…un es iešu un iešu!” laikā Valmieras Viestura vidusskolas mājaslapā www.viesturi.edu.lv. Labāko un skatītāju novērtētāko darbu autori saņems balvas. Balvu fondu nodrošina Valmieras Viestura vidusskola un Valsts izglītības satura centrs.

Video pieteikumu “Notikums manā dzīvē” nolikums skolas mājaslapā www.viesturi.edu.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 7.maijam e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29446642 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-05-07

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valkas iela 2, Strenči,Strenču novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 590-650 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri