Valmieras Ziņas

VNF Jauniešu ideju laboratorija atzīmē 15 gadu jubileju

Lasīšanas laiks: 2 min

Aktīva jauniešu līdzdarbošanās un iesaistīšanās lēmumu pieņemšanas procesos vietējās kopienas uzlabošanā ir bijusi viena no Valmieras novada fonda (VNF) aktuālajām darbības jomām visā fonda pastāvēšanas laikā. Ar saldu tortes gabaliņu un dzirkstošu burbuļdzērienu fonds kopā VNF Jauniešu ideju laboratorijas (JIL) bijušajiem dalībniekiem, atbalstīto ideju autoriem un citiem domubiedriem atzīmēja VNF JIL 15 gadu jubileju, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonda Projektu koordinatore Gundega Siliņa.

Pagājušās darba nedēļas izskaņā, 14. oktobrī Valmieras viesnīcā “Wolmar” jubilejas viesi atskatījās uz VNF JIL komandas paveikto 15 darbības gados. Tika apzināti arī jauniešu līdzdalības modeļi un iesaistīšanos arī citviet Latvijā – Alūksnes un Apes novadu fondā, Liepājas novada fondā, Limbažu fondā, Talsu novada fondā un Viduslatgales pārnovadu fondā.

Tomēr, kā atzīst fonda vadītāja Patricija Siliņa, pēdējie divi gadi JIL programmā ir pavadīti izaicinājumu zvaigznājā. Lai turpinātu jauniešiem veiksmīgi iesaistīties ārpusskolas aktivitātēs, tika uzklausīti Aktīvo iedzīvotāju fonda veiksmes stāsti jauniešu līdzdalības veicināšanā un uzrunāšanā. Pasākumā ar saviem pieredzes stāstiem dalījās “Creative Minds For Culture”, “Latvijas Mazpulki” un “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Lielu paldies sakām visiem sveicējiem un viesiem, kas ziedu un dāvanu vietā papildināja nākamā VNF JIL rīkotā konkursa “krājkasīti” ar 300 eiro! Nākamā gada pavasarī šis būs jau 16. rīkotais ideju laboratorijas konkurss jauniešiem “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”, lai tie īstenotu savas idejas plašajā Valmieras novadā! Līdz šim JIL ir atbalstījis vairāk kā 60 jauniešu ideju īstenošanu par teju 16 tūkstošiem eiro.

Ja arī Tu vēlies papildināt fonda krājkasīti jauniešu ideju atbalstam, dodies uz VNF mājaslapu www.vnf.lv sadaļu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” un uzklikšķini uz pogas “Ziedot”!

Lielu paldies sakām Aktīvo iedzīvotāju fondam, Borisa un Ināras Teterevu fondam, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai, Kultūras ministrijai, Sabiedrības integrācijas fondam un Valmieras novada pašvaldībai par atbalstu jubilejas rīkošanā un pašas jauniešu programmas atbalstīšanā!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri