Valmieras Ziņas

Viesturskolai 80!

10. decembrī 80 gadu jubileju svinēja Valmieras Viestura vidusskola. Jubilejas gadu aizsāka Sākumskolas vecāku domes rīkotie pasākumi. Tā bija sākumskolēnu tikšanās ar skolas bijušajiem administrācijas pārstāvjiem – direktoru Ivaru Briedi un direktora vietniecēm Karmenu Gobu, Līviju Kraukli un Maiju Čukuri. Kopā ar sākumskolas skolotājiem tika veidota radošo darbu izstāde “Mūsu VVV”.

Pati dzimšanas diena bija bagāta ar dažādām aktivitātēm. Sākumskolas bērni kopā ar Skolēnu pašpārvaldes meitenēm Mariju, Izoldi un Alisi katru starpbrīdi izdejoja “Cauri laikiem”. Skolēni devās virtuālā tūrē pa gandrīz pilnībā renovēto Viesturskolas vēsturisko korpusu kopā ar skolas prezidenti Mariju Nikolu Jansoni. Klases sūtīja foto un video sveicienus skolai un fotografējās jubilejas fotostūrītī. Bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas konkursā par Viesturskolas vēsturi.

Īpaši aizkustinošs bija brīdis pēc stundu beigām, kad pirmo reizi pēc vairāk nekā pusotra gada pārtraukuma viesturieši atkal varēja pulcēties laukumā pie skolas galvenās ieejas, lai kopīgi dziedātu Viesturskolas himnu un vienotos dzimšanas dienas sveicienā.

Visas dienas garumā pie skolēniem ciemojās Viesturskolas absolventi, kas stāstīja par savu skolas laiku darbiem un nedarbiem, kā arī šodienas gaitām. Par skolas vēsturi un dažādiem interesantiem gadījumiem savā direktora darbā skolēniem stāstīja arī Ivars Briedis. Dzimšanas dienas svinības noslēdzās ar muzikālu sveicienu, ko skolas darbiniekiem veltīja bijušie viesturieši Mārtiņš Pūcītis un Sabīne Petruseviča.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri