Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā noslēgusies Terapijas nodaļas 2 pārbūve

Piektdien, 22.februārī, Vidzemes slimnīcā notika Terapijas nodaļas 2 pārbūves noslēguma pasākums, kurā bija aicināti piedalīties rekonstrukcijas procesā iesaistītie, kā arī Valmieras pilsētas mērs Jānis Baiks, slimnīcas sadarbības partneri, nodaļas personāls un arī mediji.

Daktera klauna vadībā izejot dažādiem pārbaudījumiem, gan dezinficējot apavus un rokas, gan atpazīstot dažādu vielu smaržu un garšu, pasākuma dalībnieki varēja nokļūt līdz tradicionālās lentes griešanas ceremonijai.

Turpinot darbu pie Vidzemes slimnīcas nodaļu pārvietošanas un infrastruktūras uzlabošanas, pagājušā gada maijā tika uzsākta Terapijas nodaļas 2 pārbūve. Līdz šim šajās telpās – B korpusa 5. stāvā atradās Asins sagatavošanas nodaļa.

Terapijas nodaļa 2 pārbūve notika Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta ietvaros. Būvdarbus veica firma “SCO Centrs”. Būvprojekta autors, tāpat kā jau pārbūvētajai Bērnu slimību nodaļai, ir SIA “Nams”.

Nodaļas virsmāsa Iveta Bērziņa pastāstīja, ka Terapijas nodaļas 2 iepriekšējais nosaukums bija Infekcijas slimību nodaļa. Arī pēc nosaukuma maiņas nodaļas galvenais uzdevums ir rūpēties par infekcijas slimību pacientiem, tādēļ pārbūves procesā telpās tika ierīkota īpaša ventilācijas sistēma.

Jaunatvērtajā nodaļā ir 27 gultas. Virsmāsa skaidroja, ka šī ir viena no nodaļām, kurā vienmēr visas gultas ir aizņemtas, tādēļ personālam ir bažas, ka vietu varētu pietrūkt. Iepriekš nodaļā bijušas 35 gultas, taču tagad, samazinot gultu skaitu, pacientiem tiks nodrošināts lielāks komforts. Turklāt gan šai nodaļai, gan visai slimnīcai šogad ir iegādātas jaunas gultas. Pacienti un personāls arī novērtēs gaišās, atjaunotās telpas. Slimnieku ārstēšanai visās palātās būs pieejams  aprīkojums, kura pieejamība iepriekš bija ierobežota. Piemēram, gripas laikā pacientiem ir nepieciešams nodrošināt skābekli. Līdz šim nodaļā tas bija pieejams tikai piecās palātās, taču tagad tas ir nodrošināts visās palātās. Iepriekšējās telpās izolatori neatbilda visām tehniskajām prasībām, savukārt jaunajā nodaļā ierīkotas divas izolatora telpas ar īpašu, atsevišķu ventilācijas sistēmu, kas nodrošina negatīvu spiedienu.

Iveta Bērziņa piebilda, ka visi 18 nodaļas darbinieki jau sen gaidīja jaunās telpas. “Redzot, kādos apstākļos strādā mūsu kolēģi jau pārbūvētajās nodaļās, mums bija neliela skaudība. Beidzot tā diena ir pienākusi, kad arī mums būs iespēja strādāt labākos apstākļos,” priecājas virsmāsa.

Jāpiebilst, ka Terapijas nodaļa 2 pacientiem durvis vērs marta sākumā. Kad nodaļa pārcelsies no savām līdzšinējām telpām 2. stāvā, arī tur sāksies pārbūve.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Piesakies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Juridiskās nodaļas JURISTU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - izstrādāt dažāda veida dokumentus, tajā skaitā, līgumus, domes lēmumus, rīkojumus, saistošos noteikumus, administratīvos aktus; - izvērtēt Pašvaldības iestāžu / struktūrvienību sagatavotos juridisko dokumentu projektus, nepieciešamības gadījumā tos pilnveidojot; - konsultēt Pašvaldības vadību un darbiniekus juridisku jautājumu risināšanā (tajā skaitā Pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldības procesa nodrošināšanā), izskaidrot tiesību normu jēgu un to piemērošanu; - sagatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem; prasības pieteikumus tiesai; - pārstāvēt Pašvaldības intereses valsts un pašvaldību institūcijās, tiesā; - veikt tiesu prakses analīzi. un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība tiesību zinātnē (jurista kvalifikācija); - profesionālās darbības pieredze jurista amatā vismaz divi gadi; - zināšanas publisko tiesību jomā, administratīvajā procesā un tiesību aktu izstrādē; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 11.mēnešalgu grupai no 1050 līdz 1380 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums jurista amatam”, līdz 2019.gada 6.augustam plkst.17:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 26121155. Profesija: JURISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Lāčplēša iela, 2 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-06

Pievienojies! Valmieras pilsētas pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā IEKŠĒJO AUDITORU/-I uz nenoteiktu laiku Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: - uzlabot un optimizēt Pašvaldības darbības; - palīdzēt efektīvi izmantot resursus un aizsargāt kapitālu; - veikt finanšu un lietderības auditus; - uzraudzīt un pārliecināt par kontroles piemērotību; - konsultēt (par līdzsvaru starp risku un kontroli); - sniegt priekšlikumus par iekšējās kontroles pilnveidošanu. un ja Tev ir: - augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai uzņēmuma vadības jomā; - profesionālās darbības pieredze iekšējā auditora amatā vismaz divi gadi; - izpratne par pašvaldības darbu un procesiem; - spēja organizēt savu darbu un strādāt patstāvīgi; - spēja analītiski domāt, būt precīzam darbu izpildē, strādāt ar lielu informācijas apjomu; - labas saskarsmes spējas un precizitāte; - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; - teicamas latviešu valodas prasmes; - darba pieredze pašvaldību iestādēs specialitātē tiks uzskatīta par priekšrocību. mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu (atbilstoši 10.mēnešalgu grupai no 945 līdz 1275 EUR); - personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; - apmācības iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi; - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam. Pieteikuma vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, ar norādi „Pieteikums iekšējā auditora amatam”, līdz 2019.gada 2.augustam plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: IEKŠĒJAIS AUDITORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-02

Mūsu partneri