Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā atklāta skolēnu izstāde “Māsas darbs slimnīcā”

Vidzemes slimnīcas poliklīnikas telpās, ailē starp lielajām ārdurvīm, atklāta Valmieras sākumskolas un Liepas pamatskolas skolēnu zīmējumu izstāde “Māsas darbs slimnīcā”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Gatavojoties Starptautiskās māsu un Starptautiskās vecmāšu dienas pasākumam Vidzemes slimnīcā, kas notiks 11. maijā, skolēni tika aicināti uzzīmēt, kādu viņi ir pieredzējuši vai iedomājas māsas darbu slimnīcā.

Pirmie savus 16 zīmējumus atveda Liepas pamatskolas 5.a klases audzēkņi, savukārt atsaucīgākie ir bijuši Valmieras sākumskolas audzēkņi, kuri iesūtīja pavisam 73 darbus, ko zīmējuši 1.d, 2.b, 2.c, 2.d un 4.d klašu skolēni.

Tagad ikviens slimnīcas apmeklētājs, pacients un darbinieks ir aicināts piedalīties zīmējumu novērtēšanā, balsojot par visvairāk iepatikušos darbiņu.

Balsošana ir vienkārša: katram zīmējumam ir pievienots skaitlis. Izraudzītā zīmējuma skaitlis jāuzraksta uz mazās lapiņas, bet lapiņa jāiemet blakus esošajā “Balsošanas kastītē”.

Sabiedrības balsojuma rezultāti tiks paziņoti pasākuma dienā, 11. maijā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri