Valmieras Ziņas

Vidzemes reģiona profesionālās izglītības kompetenču centri paraksta sadarbības līgumu

Valmieras tehnikumā 13.aprīlī tika parakstīts trīspusējs sadarbības līgums starp Vidzemes reģiona trim profesionālās izglītības kompetences centriem –  Smiltenes tehnikumu, Priekuļu tehnikumu un Valmieras tehnikumu. Līgums paredz izglītības iestāžu sadarbību profesionālās izglītības popularizēšanā.

Valmieras tehnikuma direktore Vineta Melngārša atzīmē:

“Esam gandarīti par sadarbības līguma noslēgšanu ar Smiltenes tehnikumu un Priekuļu tehnikumu. Līgumā paredzētās aktivitātes ļaus mums visām trim izglītības iestādēm izveidot vienotu mārketinga stratēģiju un optimizēt resursus informatīvu kampaņu īstenošanā.

Esam vienojušies, ka sadarbības ietvaros nereklamēsim katras izglītības iestādes piedāvātās izglītības programmas, bet gan profesionālo izglītību kopumā. Vidzemes reģiona profesionālās izglītības iestādes pēdējos gados ir piedzīvojušas lielas pārmaiņas, investīcijas infrastruktūrā tiek plānotas arī turpmākajos pāris gados.

Mēs vēlamies mainīt domāšanas stereotipu par to, ka profesionālā izglītība ir līmeni zemāka par vispārējo izglītību. Patiesībā, jaunietis, izvēloties apgūt profesionālo vidējo izglītību kādā no profesionālās izglītības iestādēm, ir tikai ieguvējs, jo vienlaicīgi ar kvalitatīvu vispārējo vidējo izglītību iegūst profesiju, kas ir pieprasīta darba tirgū.”

Valmieras tehnikums 2017./2018.mācību gadam dokumentu pieņemšanu uzsāks 12.jūnijā un tā turpināsies līdz  21.jūlijam. Līdztekus jau esošajām izglītības programmām, nākamajā mācību gadā Valmieras tehnikums uzsāks īstenot jaunu profesionālās izglītības programmu “Mehānika un metālapstrāde” ar iegūstamo kvalifikāciju “Mašīnbūves tehniķis” (tiek uzņemti jaunieši ar pamatizglītību) un profesionālās izglītības programmu “Metālapstrāde” ar iegūstamo kvalifikāciju “Datorizētās ciparu vadības (CNC) metālapstrādes darbagaldu iestatītājs” (tiek uzņemti jaunieši ar iegūtu vispārējo vidējo izglītību).

Jaunums Valmieras tehnikumā ir atlases veikšana, uzņemot izglītojamos profesionālās izglītības programmā “Mehatronika” ar iegūstamo kvalifikāciju “Mehatronisko sistēmu tehniķis”.  Jaunieši šajā izglītības programmā tiks uzņemti konkursa kārtībā, ja mācību sasniegumu kopsumma matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā  pamatizglītības apliecības pielikumā “Sekmju izraksts” nav zemāka par 18 ballēm.

Interesenti aicināti klātienē iepazīties ar Valmieras tehnikuma īstenotajām izglītības programmām un uzņemšanas noteikumiem Atvērto durvju dienā, kas norisināsies 21.aprīlī plkst.12:00, Valmieras tehnikumā, Vadu ielā 3, Valmierā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri