Valmieras Ziņas

Vidzemes Olimpiskais centrs noslēdz sadarbību ar partneriem Lietuvā

Piektdien, 25.maijā, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) valdes priekšsēdētājs Artis Jansons viesojās Viļņā, kur noslēdza sadarbības līgumu ar sabiedrisko attiecību uzņēmumu “Vilnius Lifestyle PR & Events” (tās vadītājs Alkas Paltarokas) par Sajūtu parka un citu VOC struktūrvienību popularizēšanu ārpus Latvijas robežām. Sadarbības mērķis ir soli pa solim nonākt pie tā, lai viesiem no kaimiņvalstīm parādītu Valmieru kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Vidzemes Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Artis Jansons par izveidoto sadarbību stāsta:

“Jau ilgāku laiku strādājam pie tā, lai parādītu ne vien mums pašiem Latvijā, bet arī ārvalstīs, ka Valmiera ir lielisks tūrisma galamērķis, turklāt, pilsēta nebeidz augt un attīstīties. Šobrīd stāstam par Sajūtu parku un tā piedāvātajām aktivitātēm apmeklētājiem ar dažādām vēlmēm pēc ekstrēmākām vai ne tik ekstrēmām sajūtām, jau pavisam drīz pievienosim arī Peldbaseinu kompleksa un Sporta veselības centra pakalpojumus, apvienojot to visu kompleksajos piedāvājumos un parādot, ka uz Valmieru ir jābrauc – te ir ko darīt! Latvija nebeidzas tikai ar Liepāju un Rīgu, kur jau tagad ir vērojams Lietuvas tūristu pieplūdums. Ceram, ka mūsu iesāktais būs kā pamudinājums arī citiem apsvērt iespēju parādīt sevi plašākai sabiedrībai, lai mēs visi kopā panāktu, ka Valmieru arvien vairāk atpazīst kā lielisku brīvdienu galamērķi arī ārpus Latvijas robežām.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri