Valmieras Ziņas

Vidzemes Olimpiskais centrs noslēdz sadarbību ar partneriem Lietuvā

Piektdien, 25.maijā, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) valdes priekšsēdētājs Artis Jansons viesojās Viļņā, kur noslēdza sadarbības līgumu ar sabiedrisko attiecību uzņēmumu “Vilnius Lifestyle PR & Events” (tās vadītājs Alkas Paltarokas) par Sajūtu parka un citu VOC struktūrvienību popularizēšanu ārpus Latvijas robežām. Sadarbības mērķis ir soli pa solim nonākt pie tā, lai viesiem no kaimiņvalstīm parādītu Valmieru kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Vidzemes Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Artis Jansons par izveidoto sadarbību stāsta:

“Jau ilgāku laiku strādājam pie tā, lai parādītu ne vien mums pašiem Latvijā, bet arī ārvalstīs, ka Valmiera ir lielisks tūrisma galamērķis, turklāt, pilsēta nebeidz augt un attīstīties. Šobrīd stāstam par Sajūtu parku un tā piedāvātajām aktivitātēm apmeklētājiem ar dažādām vēlmēm pēc ekstrēmākām vai ne tik ekstrēmām sajūtām, jau pavisam drīz pievienosim arī Peldbaseinu kompleksa un Sporta veselības centra pakalpojumus, apvienojot to visu kompleksajos piedāvājumos un parādot, ka uz Valmieru ir jābrauc – te ir ko darīt! Latvija nebeidzas tikai ar Liepāju un Rīgu, kur jau tagad ir vērojams Lietuvas tūristu pieplūdums. Ceram, ka mūsu iesāktais būs kā pamudinājums arī citiem apsvērt iespēju parādīt sevi plašākai sabiedrībai, lai mēs visi kopā panāktu, ka Valmieru arvien vairāk atpazīst kā lielisku brīvdienu galamērķi arī ārpus Latvijas robežām.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri