Vidzemes karatē kluba sportisti veiksmīgi startē “RTKK 2020” čempionātā

Lasīšanas laiks: < 1 min

15.februārī Vidzemes karatē kluba sportisti piedalījās “RTKK 2020” čempionātā, kurā pulcējās ap 370 sportistu. Tika izcīnītas 4 zelta, 4 sudraba un 11 bronzas medaļas. Komandu kopvērtējumā Vidzemes karatē klubs ierindojās 6.vietā!

Meiteņu grupā 8 – 9 gadi “kata” disciplīnā 1.vietu izcīnīja Aurēlija Ivanova. Augstus panākumus “kata” disciplīnā guva arī Emīls Drillis (2.vieta) un Ričards Valdmanis (3.vieta).

Tāpat arī Ričards izcīnīja bronzas medaļu “kumite” disciplīnā zēnu grupā 10 – 11 gadi līdz 35 kilogramiem.

Uzvaras guva arī Madars Grinbergs, Alens Ceronis Jēgers un Toms Zinkēvičs. Puiši katrs savā vecuma un svara kategorijā izcīnīja augsto 3.vietu.

Nils Cakaras no šīm sacensībām mājās pārveda godalgoto sudraba medaļu, kuru izcīnīja zēnu grupā 12 – 13 gadi līdz 45 kilogramiem.

Ļoti labas cīņas aizvadīja un vērtīgu pieredzi guva Mareks Leoke.

Vidzemes karatē kluba treneris Kaspars Riekstiņš ir priecīgs par audzēkņu gūtajiem panākumiem!

Turpinām strādāt un virzīties uz priekšu!