Valmieras Ziņas

Vidzemes karatē kluba sportisti veiksmīgi startē “Ogre cup 2019”

10.martā norisinājās ikgadējais karatē turnīrs “Ogre cup 2019”, kurš pulcēja ap 300 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Sportisti sacentās olimpiskajās disciplīnās KATA (formālu kustību komplekss) un KUMITE (cīņa ar reālu pretinieku), kurās startēja arī Vidzemes karatē kluba sportisti.

Mazākie un ne tik pieredzējušie sportisti mērojās spēkiem SUMO (pretinieka izgrūšana no laukuma) un FANTOM KUMITE (cīņas tehnika atrādīšana) disciplīnā. Pateicoties mūsu kluba audzēkņiem, šogad Vidzemes karatē klubs kopvērtējumā ierindojās augstajā 3.vietā ar izcīnītām 7 zelta, 5 sudraba un 2 bronzas medaļām!

Alīna Evelīna Veidemane izcīnīja 1.vietu kategorijā “meitenes U16 -54kg” un 2.vietu “meitenes U14 +47kg”, kā arī Emīls Drillis izcīnīja 1.vietu KATA disciplīnā kategorijā “zēni U12 -7kyu” un 2.vietu “zēni U12 open”. Viktorija Ivanova izcīnīja 1.vietu KATA disciplīnā kategorijā “meitenes U12 open”.

Šoreiz bez medaļām, bet ar iegūtu labu pieredzi Madars Grinbergs, Ričards Valdmanis, Toms Zinkēvičš un Alens Ceronis Jēgers.

Sveicam sportistus un viņu vecākus ar jaunām uzvarām!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri