Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem pieci izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 3.februāra plkst. 6.30 līdz 4.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 15.47 tika saņemts izsaukums uz Tālavas ielu Valkā, kur daudzdzīvokļu ēkas ceturtajā stāvā no dzīvokļa nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka uz plīts piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,02m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja izvēdināt piedūmotās telpas. Plkst. 16.22 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 16.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Gulbenes novada Rankas pagastā, kur no trīsstāvu dzīvojamās mājas pagraba nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, VUGD konstatēja, ka mājas pagrabā deg spainī sakurts ugunskurs 0,1m2 platībā, kurš pagrabā un arī dzīvokļos bija radījis piedūmojumu. No ēkas tika evakuēti seši cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji degoši spaini no pagraba iznesa laukā, nodzēsa to, kā arī veica telpu apsekošanu un vēdināšanu. Plkst. 17.39 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 21.38 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novada Liepupes pagastu, kur dega malkas šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg šķūņa ārējā siena 3m2 platībā, kā arī malka 3m2 platībā. Plkst. 22.49 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 20.19 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Torņa ielu Alūksnē, kur daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā jūtama gāzes smaka. Ugunsdzēsēji glābēji noslēdza gāzes stāvvadu, kā arī veica telpu vēdināšanu un visa nama apsekošanu. Informācija tika nodota Latvijas propāna gāzes pārstāvim, kurš ieradās notikuma vietā. Plkst. 21.33 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 32 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri