Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 12 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 7. oktobra plkst. 6.30 līdz 10. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 10.00 tika saņemts izsaukums uz Valkas novada Vijciema pagastu, kur dega siena ruļļi 20m2 platībā. Plkst. 11.58 darbs notikuma vietā tika pabeigts.

Piektdien VUGD saņēma izsaukumu uz Kalna ielu Madonā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums – kravas automašīna atradās grāvī uz sāniem un tajā atradās cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika atvienots automašīnas akumulators, kā arī novērsta degvielas noplūde. Sestdien tika saņemts izsaukums arī uz Cēsu novada Līgatnes pagastu, kur arī bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru un sakārtoja ceļa braucamo daļu. 

Sestdien plkst. 8.31 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Daukstu pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un plkst. 9.32 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Vakar pēcpusdienā VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Liepas pagastu, kur cilvēks noslīdējis no klints. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot nestuves, cilvēku  aiznesa līdz ~300metrus attālajai NMPD automašīnai. 

Aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD kopumā saņēma 126 izsaukumus – 41 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viens bija meža ugunsgrēks, 60 uz glābšanas darbiem, bet 25 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri