Valmieras Ziņas

 Vidzemē ugunsdzēsēji saņēmuši astoņus izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16. maija plkst. 6.30 līdz 17. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 15.00 tika saņemts izsaukums uz Amatas novada Drabešu pagastu, kur dega kūla 2500 m2 platībā un aizdegās arī šķūnis 6 m2 platībā. Plkst. 16.15 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Plkst. 17.13 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Aronas pagastu, kur metāla garāžā dega malka un sadzīves mantas 50 m2 platībā. Plkst. 18.59 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Šorīt plkst. 4.09 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur dega saimniecības ēka 30 m2 platībā. Plkst. 5.59 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Priekuļu novada Veselavas pagastā, kur mājas dūmvadā dega sodrēji, Naukšēnu novada Ķoņu pagastā, kur dega atkritumi 5 m2 platībā, Ērgļu novada Sausnējas pagastā, kur dega zaru kaudze un zemsedze 30 m2 platībā un četri koki, kā arī Gulbenes novada Stradu pagastā, kur gruzdēja zemsedze 15 m2 platībā. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri