Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji aizvadījuši mierīgu diennakti

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Gulbenē un Limbažos, kur dega atkritumi, kā arī Alojas novadā, kur dega vieglā automašīna un malka.

Vakar Latvijā no ūdenstilpēm izcelti divi noslīkuši cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji konstatē, ka noslīkušo cilvēku skaits ir tieši atkarīgs no laikapstākļiem – jo karstākas un saulainākas dienas, jo vairāk cilvēki neapdomīgi dodas peldēties, un pēc tam tās jau ir traģiskas sekas. VUGD aicina, atpūšoties pie ūdens un dodoties peldēties, neaizmirst par drošību.

“Nepeldieties alkohola reibumā un nerīkojieties pārdroši, piemēram, neleciet ūdenī nepārbaudītās vietās un necentieties pierādīt savas spējas aizpeldēt tālāk par citiem! Gadījumā, ja redzat, ka cilvēks slīkst, nekavējoties zvaniet 112,” atgādina VUGD.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri