Valmieras Ziņas

Vidzemē nedēļas nogalē uzdarbojušies zagļi

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemē reģistrētas vairākas zādzības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Strenču novadā konstatēts, ka, iekļūstot garāžā, nozagts automašīnas akumulators un degvielas kanna, no seifa nozagta nauda 30 eiro, kā arī nozagta automašīna “VW Sharan”. Policijā uzsākts kriminālprocess. Savukārt Gulbenes novadā no neaizslēgtas mājas nozagts motorzāģis. Materiālie zaudējumi 650 eiro. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, tai skaitā 11 ceļu satiksmes negadījumos notikusi transportlīdzekļa sadursme ar meža dzīvniekiem. Tāpat notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, kur cietuši gan gājēji, gan velosipēdists.

Gulbenes novadā, Beļavas pagastā uz autoceļa Smiltene – Gulbene 61. kilometrā autovadītājs uzbraucis gājējam, kurš, būdams alkohola reibumā – 3,12 promiles, pārvietojās pa ceļa braucamo daļu, ģērbies tumšā apģērbā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējs, kurš nogādāts medicīnas iestādē, bet Pārgaujas novadā vīrietis, vadot velosipēdu, krita un guva miesas bojājumus. Jāpiebilst, ka, pārbaudot velosipēdistu, tika konstatēts, ka velosipēdists pie stūres sēdies pamatīgā alkohola reibumā, proti, 3,36 promiles.

Valsts policija aicina cilvēkus nepakļaut sevi riskam un lietot atstarotājus. Savukārt autovadītāji mudināti būt īpaši piesardzīgi, braucot diennakts tumšajā laikā. Ikviens ir atbildīgs par savu dzīvību un drošību uz ceļa.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 22.novembra līdz 25.novembrim, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 190 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 23 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos gadījumos trīs cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 6 transportlīdzekļu vadītāji – četri autovadītāji, viens velosipēdists un vienā gadījumā nogādāts medicīnas iestādē alkohola ekspertīzes veikšanai. Noformēti 291 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 170 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri