Valmieras Ziņas

Vidusskolēni no Valmieras apgūst biznesa pamatus projektā “Uzņēmējdarbības skola”

Lasīšanas laiks: 2 min

24. novembrī tiešsaistē norisinājās projekta “Uzņēmējdarbības skola” nodarbību cikls, kurā skolēni no Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas apguva digitālā mārketinga un zīmola veidošanas pamatus.

Projektu, kura mērķis ir veicināt vidusskolēnu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinot ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotne pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību, organizē Biznesa augstskola Turība. Nodarbībā piedalījās arī vidusskolēni no Talsiem, Ventspils, Liepājas, Ozolniekiem, Bauskas, Preiļiem, Balviem, Rīgas, Kuldīgas, Skaistkalnes, Ērgļiem, Jūrmalas un Pļaviņām.

Nodarbības ietvaros vidusskolēni tiešsaistē piedalījās lekcijā „Zīmols – Tava panākumu atslēga”, kuru vadīja docētāja Renāte Cāne. Jauniešiem bija iespēja uzzināt, kas ir  zīmols, kā radīt un attīstīt savu personisko zīmolu un veicināt produkta un/vai pakalpojuma atpazīstamību.

Nodarbības otrajā daļā vidusskolēniem bija iespēja tikties ar grafisko dizaineri, starptautiski sertificētu projektu vadītāju Gundaru Strazdiņu, kurš lekcijā „Digitālais mārketings” stāstīja par dažādiem reklāmas veidi, veiksmīgu komunikāciju sociālajos tīklos, kā arī sniedza dažādus ieteikumus, kas jauniešiem nākotnē palīdzēs nepieļaut dažādas kļūdas ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī darba vidē.

Projekts “Uzņēmējdarbības skola” notiek jau sesto gadu. Līdz šim aizvadītas jau trīs nodarbības, apgūstot dažādas biznesa un uzņēmējdarbības vidē aktuālas tēmas – “Komunikācija kā panākumu atslēga”, “Veiksmīga biznesa ABC”, “Komandas veidošana”, “Līderisms” u.c. Nodarbības pieredzējušu uzņēmēju, nozaru ekspertu un mentoru vadībā notiek no septembra līdz aprīlim (pandēmijas ietekmē projekts norisinās tiešsaistes vidē). Šobrīd projektu “Uzņēmējdarbības skolu” absolvējuši vairāk nekā 600 skolēni. Ik gadu dalībnieku skaits turpina pieaugt, kas liecina par jauniešu zinātkāri un vēlmi apgūt dažādas noderīgas prasmes jau vidusskolas laikā.

Šogad projektā piedalās: Balvu Valsts ģimnāzija, Bauskas 2. vidusskola, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Ozolnieku vidusskola, Pļaviņu novada ģimnāzija, Rīgas 25. vidusskola, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas Ziepniekkalna vidusskola, Talsu 2. vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija, Valmieras 5. vidusskola, Ventspils 2. vidusskola, Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Skaistkalnes Vidusskola, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Rīgas Kultūru vidusskola, Rīgas 64.vidusskola, Ērgļu vidusskola, Valmieras Viestura vidusskolā, Preiļu 2.vidusskola, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija un Rīgas 13. vidusskola.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri