Valmieras Ziņas

Vidusskolēni no Valmieras apgūst biznesa pamatus projektā “Uzņēmējdarbības skola”

24. novembrī tiešsaistē norisinājās projekta “Uzņēmējdarbības skola” nodarbību cikls, kurā skolēni no Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas apguva digitālā mārketinga un zīmola veidošanas pamatus.

Projektu, kura mērķis ir veicināt vidusskolēnu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinot ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotne pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību, organizē Biznesa augstskola Turība. Nodarbībā piedalījās arī vidusskolēni no Talsiem, Ventspils, Liepājas, Ozolniekiem, Bauskas, Preiļiem, Balviem, Rīgas, Kuldīgas, Skaistkalnes, Ērgļiem, Jūrmalas un Pļaviņām.

Nodarbības ietvaros vidusskolēni tiešsaistē piedalījās lekcijā „Zīmols – Tava panākumu atslēga”, kuru vadīja docētāja Renāte Cāne. Jauniešiem bija iespēja uzzināt, kas ir  zīmols, kā radīt un attīstīt savu personisko zīmolu un veicināt produkta un/vai pakalpojuma atpazīstamību.

Nodarbības otrajā daļā vidusskolēniem bija iespēja tikties ar grafisko dizaineri, starptautiski sertificētu projektu vadītāju Gundaru Strazdiņu, kurš lekcijā „Digitālais mārketings” stāstīja par dažādiem reklāmas veidi, veiksmīgu komunikāciju sociālajos tīklos, kā arī sniedza dažādus ieteikumus, kas jauniešiem nākotnē palīdzēs nepieļaut dažādas kļūdas ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī darba vidē.

Projekts “Uzņēmējdarbības skola” notiek jau sesto gadu. Līdz šim aizvadītas jau trīs nodarbības, apgūstot dažādas biznesa un uzņēmējdarbības vidē aktuālas tēmas – “Komunikācija kā panākumu atslēga”, “Veiksmīga biznesa ABC”, “Komandas veidošana”, “Līderisms” u.c. Nodarbības pieredzējušu uzņēmēju, nozaru ekspertu un mentoru vadībā notiek no septembra līdz aprīlim (pandēmijas ietekmē projekts norisinās tiešsaistes vidē). Šobrīd projektu “Uzņēmējdarbības skolu” absolvējuši vairāk nekā 600 skolēni. Ik gadu dalībnieku skaits turpina pieaugt, kas liecina par jauniešu zinātkāri un vēlmi apgūt dažādas noderīgas prasmes jau vidusskolas laikā.

Šogad projektā piedalās: Balvu Valsts ģimnāzija, Bauskas 2. vidusskola, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola, Ozolnieku vidusskola, Pļaviņu novada ģimnāzija, Rīgas 25. vidusskola, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas Ziepniekkalna vidusskola, Talsu 2. vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija, Valmieras 5. vidusskola, Ventspils 2. vidusskola, Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Skaistkalnes Vidusskola, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Rīgas Kultūru vidusskola, Rīgas 64.vidusskola, Ērgļu vidusskola, Valmieras Viestura vidusskolā, Preiļu 2.vidusskola, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija, Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija un Rīgas 13. vidusskola.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri