Valmieras Ziņas

Veselības ministrijas pārstāvju vizīte Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

30. maijā VSIA “Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu” izbraukuma Dalībnieku pilnsapulces ietvaros apmeklēja Veselības ministrijas pārstāvji – Veselības ministrijas valsts sekretāre Agnese Vaļuliene, valsts sekretāra vietnieks finanšu jautājumos Boriss Kņigins, valsts sekretāra palīgs Jēkabs Šalms, Veselības aprūpes organizācijas nodaļas vadītāja Ineta Būmane, Kapitālsabiedrību un investīciju uzraudzības nodaļas vadītāja Ieva Kušķe un nodaļas vadītājas vietniece Sanita Freivalde, kurā no Slimnīcas puses piedalījās valdes locekle Maija Ancveriņa, galvenā grāmatvede Daiga Olševska un zvērināta revidente Ilze Lipska, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Slimnīcas valdes locekle Maija Ancveriņa Veselības ministrijas pārstāvjiem pastāstīja par 2023.gada darbību, sasniegtajiem rezultātiem, par kuriem secināms, ka Slimnīcas darbība ir bijusi ļoti laba, jo sasniegti vai gandrīz sasniegti visi finanšu un nefinanšu mērķi. Tika sniegtas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem, kā arī klātesošie iepazīstināti ar Slimnīcas nākotnes attīstības stratēģiju. Sapulces laikā tik pieņemts lēmums par 2023.gada pārskata apstiprināšanu Pēc sapulces VM pārstāvji kopā ar Slimnīcas vadību apmeklēja Slimnīcas Rehabilitācijas un Ambulatoro nodaļu, aprunājās ar darbiniekiem, kas tajās strādā, apskatīja jaunās aptiekas telpas, apmeklēja stacionāra 1. un 2.nodaļu.

Pastāstījām arī par nākotnes iecerēm attiecībā Uz Osvalda māju, kurā plānojam mūsdienām atbilstošu Uzņemšanas un observācijas nodaļu, pirmo psihožu nodaļu.

Valdes locekle Maija Ancveriņa norāda: “Tikšanās laikā valsts sekretāre A.Vaļuliene apstiprināja, ka Slimnīca strādās tāpat, kā līdz šim, tuvākajā nākotnē plānots nodot kapitaļdaļu turētāja funkcijas no Veselības ministrijas Rīgas psihiatrijas narkoloģijas centram, kas, šo darbību rezultātā, nekādā veidā neizmaina Slimnīcas turpmāko darbību. Visi strādājošie var būt droši par savu darbavietu un nākotnes darbu tajā. Viesi bija patīkami pārsteigti par Slimnīcā redzēto un komandas darba rezultātā paveikto, priecājās par skaistajām Marijas mājas telpām, aprīkojumu un atsaucīgajiem speciālistiem, kuri stāstīja par savu darbu. Paldies katram laipnajam, atsaucīgajam darbiniekam, kura darbavieta ir mūsu skaistā, sakoptā Slimnīca!”

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri