Valmieras Ziņas

Velomaratonists – Dr. Klauns piestāj Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

Biedrība “Dr. Klauns” darbojas kopš 2012. gada. Tās pārstāvji — 35 profesionāli medicīnas klauni — katru dienu dodas uz dažādām slimnīcām visā Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem un atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas medicīnas iestādē.

Viens no šiem dakteriem klauniem ir Jānis Taukulis, kurš jau otro gadu apvieno divas sev tuvas lietas – palīdzēšanu bērniem un braukšanu ar velosipēdu. 24. augustā Jānis uzsāka 2000 km garo ceļu ar velosipēdu, piestājot 10 Latvijas pilsētās, kur satiktos cilvēkus informē par Dr. Klaunu darbību.

1. septembrī Jāņa pieturvieta bija Valmiera. Lai gan viņa piestāšana pie Valmieras Kultūras centra sakrita ar 1. septembra pasākumiem Valmieras izglītības iestādēs, neizpalika sarkanie klaunu deguni, smiekli un pozitīvas emocijas.

Jānis savu braucienu salīdzina ar bērnu atrašanos slimnīcā: “Bērniem slimnīca var likties kā maratons, atveseļošanās ceļš var būt garš. Šis maratons man arī ir kā bērna ilgstoša uzturēšanās slimnīcā. Man apkārt ir cilvēki, bet tajā pašā laikā es esmu viens. “

Dakteru klaunu darbs un tā rezultāti – tā ir gara distance, kuru nevar vienkārši atstāt pusceļā. Lai veidotu vidi, kura bērniem ir draudzīga, kur viņiem ir vieglāk veseļoties, ir nepieciešams ikdienas regulārs darbs. Tas nav kā kvalitatīvi uztaisīts remonts, kur vienu reizi labi nokrāsotas sienas kalpos vairākus gadus.

Jāpiemin arī, ka šogad biedrība “Dr. Klauns” atzīmē savu 10 gadu jubileju. Dakteri klauni jau 10 gadus ik dienas nāk uz slimnīcām, lai atbalstītu mazos pacientus, lai bērni ticētu, ka slimnīca nav tā vieta, kur ir sāpīgi un bailīgi. Bet tā ir vieta, kur var smieties, priecāties, ticēt sev un saviem spēkiem ceļā uz veselību.

Kā pats atzīst: “Sākumā bija grūti, jo pirmajās brauciena dienās bija liels karstums, ūdens bija mans labākais draugs. Tāpat pāris reizes nācies tikt galā arī ar pārsprāgušu riepu, bet, tas nav nekas ar ko nevarētu viegli tikt galā.”

Šādu gribasspēku un pozitīvu pieeju lietām varam novēlēt Jānim arī turpmākajā ceļā un visā turpmākajā darbībā.

Plašāku informāciju par velomaratona gaitu un tikšanos pilsētās varēs atrast Dr.Klaunu Facebook lapā — https://www.facebook.com/drklauns.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri