Valmieras Ziņas

Vēl nebijis pasākums Valmierā – pašizaugsmes seminārs jaunietēm

Lasīšanas laiks: 2 min

2.decembrī norisināsies vēl nebijis pasākums jaunietēm vecumā no 18 līdz 25 gadiem – bezmaksas izaugsmes seminārs “Es esmu…”. Pasākuma mērķis ir veicināt sievišķību, patstāvību, pašpārliecinātību un informētību. Viss vienuviet – veselīgs uzturs, rūpes par ādu, sevis mīlēšana, kustība un pašizaugsme! Pieteikšanās norisināsies līdz 30. novembra plkst. 17:00, pieteikuma anketa: https://ej.uz/izaugsmemeitenem (vietu skaits ierobežots). Dalība seminārā ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pasākuma mērķis ir veicināt sievišķību, pašpārliecinātību, patstāvību un piedāvāt jaunām meitenēm iespējas kā sevi pilnveidot, vienlaikus veicinot pieņemošu sabiedrību. Sniegt iespēju meitenēm pilnveidot un attīstīt savu personību, kā arī uzzināt informāciju, kas būtu noderīga ikdienā. Veicināt zinošu un informētu sabiedrību, kas apzinās iespējas un resursus. Pasākumā jaunietēm būs iespēja uzzināt galvenos nosacījumus veselīgai ādai un tās kopšanai, kā arī izveidot pašām savu skaistumkopšanas līdzekli, gan arī piedalīties neierastā praktiskā pusdienpauzē kopā ar Madara Coaching un pašām piedalīties ēdiena tapšanas procesā. Pasākumā meitenēm tiks piedāvāta arī couch sesija ar Lailu Snidzāni par pašattīstību un iedvesmu un semināra noslēgumā meitenes mācīsies iemīlēt sevi caur jogas nodarbību. Ar šo projektu vēlamies sekmēt jauno sieviešu pašvērtējumu. Ir pierādīts, ka, ja cilvēks pieņem un mīl sevi, viņam ir vieglāk pieņemt arī citus. Neskatoties uz to, ka projekta mērķauditorija jaunietes, aktivitāšu laikā plānots sniegt zināšanas un praktiskās iemaņas. lai pēc projekta šīs jaunietes – projekta dalībnieces, varētu informēt plašāku sabiedrību par gūtajām prasmēm un zināšanām

Tiek daudz runāts par dzimumu vienlīdzību, tomēr arī ļoti būtiski ir runāt par to, kas katram no dzimuma ir vajadzīgs, lai veicinātu labsajūtu. Arī mentālā veselība, it īpaši, pandēmijas laikā, ir būtiska lieta, par ko ir svarīgi rūpēties, un projektā tiks iekļautas dažādas aktivitātes, kas cels meiteņu pašapziņu un iemācīs pašām rūpēties par savu garīgo un mentālo veselību. Projektā tiks iekļautas neformālās izglītības aktivitātes, kas saistās ar praktisku darbošanos, komunicēšanu, sarunām un sevis iepazīšanu un mīlēšanu.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri