Valmieras Ziņas

Valmiermuižā veido suņu pastaigu un apmācību laukumu

Pirms gada, 2017. gada novembrī, Lolita Kaimiņa, sadarbojoties ar biedrību “Burtnieks sportam un kultūrai”, uzsāka īstenot ideju par suņu un apmācību laukuma izveidi Valmiermuižā, iesniedzot projekta pieteikumu “LEADER” programmā, kas tika arī apstiprināts. Pastaigu un apmācību laukums tiek veidots, lai ikvienam suņu saimniekam būtu vieta, kur ļaut savam mīlulim brīvi izskrieties, nodrošinot sunim ikdienā nepieciešamo fizisko slodzi. Līdz šim šādas publiski pieejamas, nožogotas un labiekārtotas vietas Valmieras tuvējā apkārtnē nav izveidotas. Topošais suņu laukums būs 0,3 ha platībā, iežogots, tajā būs izvietoti 12 šķēršļi, trīs soliņi, atkritumu konteineri un apgaismes stabs.

Projekts tiek īstenots «LEADER» programmas ietvaros, sākotnēji piesaistot Burtnieku novada pašvaldības līdzfinansējumu 1934,11 EUR apmērā. Diemžēl projekta īstenošanas gaitā radās dažādi sarežģījumi un sākotnēji nepieciešamais finansējums būtiski pieauga. Atbalsts un finansējums tika saņemts no neskaitāmiem cilvēkiem, kurus uzrunāja ideja par suņiem draudzīgu vietu. Ziedojumos tika savākti 1235,00 EUR.

Lolita Kaimiņa stāsta, ka projekta realizācijas laikā palīdzību sniedza A. Midrijānis, sagatavojot būvniecības procesam nepieciešamos dokumentus, kā arī atsaucās J. Kviesītis, kurš nolīdzināja laukumu bez atlīdzības, samaksāts tika tikai par izlietoto degvielu, informatīvi šo ideju reklamēja bez samaksas interneta lapa „Ar suni”, laikraksts “Liesma”, ļoti liels paldies jāsaka arī I.Tauvēnai, kura ieguldīja lielu darbu projekta atbalstīšanā. Paldies arī Burtnieku novada pašvaldībai. Ar atbalstītājiem un viņu mīluļiem, kā arī ar paveiktajiem darbiem laukumā ikviens var iepazīties Facebook.com lapā Suņu laukums Burtnieku novadā.

Burtnieku novada pašvaldības dome, vērtējot lielo atbalstītāju un laukuma potenciālo izmantotāju skaitu, 21. novembra sēdē lēma piešķirt papildu līdzfinansējumu 1858,30 EUR apmērā, kurš nosedza laukuma izveidei trūkstošo summu. Kopējā laukuma izmaksu tāme ir 17484,38 eiro. Darbu pabeigšana plānota 15. decembrī, ja neuznāks liels sals.

Burtnieku novada pašvaldība novēl izdošanos, lai jaunajā gadā ikvienam suņu īpašniekam savu četrkājaino draugu būtu iespēja kvalitatīvi nodarbināt!

Biedrība “Burtnieks sportam un kultūrai” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma “Darbību īstenošanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējas attīstības stratēģiju” līdzfinansējumu īsteno projektu Nr. 17-09-AL29-A019.2202-000006 “Suņu pastaigu un apmācību laukuma izveide”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri