Valmieras Ziņas

Valmiermuižā veido suņu pastaigu un apmācību laukumu

Pirms gada, 2017. gada novembrī, Lolita Kaimiņa, sadarbojoties ar biedrību “Burtnieks sportam un kultūrai”, uzsāka īstenot ideju par suņu un apmācību laukuma izveidi Valmiermuižā, iesniedzot projekta pieteikumu “LEADER” programmā, kas tika arī apstiprināts. Pastaigu un apmācību laukums tiek veidots, lai ikvienam suņu saimniekam būtu vieta, kur ļaut savam mīlulim brīvi izskrieties, nodrošinot sunim ikdienā nepieciešamo fizisko slodzi. Līdz šim šādas publiski pieejamas, nožogotas un labiekārtotas vietas Valmieras tuvējā apkārtnē nav izveidotas. Topošais suņu laukums būs 0,3 ha platībā, iežogots, tajā būs izvietoti 12 šķēršļi, trīs soliņi, atkritumu konteineri un apgaismes stabs.

Projekts tiek īstenots «LEADER» programmas ietvaros, sākotnēji piesaistot Burtnieku novada pašvaldības līdzfinansējumu 1934,11 EUR apmērā. Diemžēl projekta īstenošanas gaitā radās dažādi sarežģījumi un sākotnēji nepieciešamais finansējums būtiski pieauga. Atbalsts un finansējums tika saņemts no neskaitāmiem cilvēkiem, kurus uzrunāja ideja par suņiem draudzīgu vietu. Ziedojumos tika savākti 1235,00 EUR.

Lolita Kaimiņa stāsta, ka projekta realizācijas laikā palīdzību sniedza A. Midrijānis, sagatavojot būvniecības procesam nepieciešamos dokumentus, kā arī atsaucās J. Kviesītis, kurš nolīdzināja laukumu bez atlīdzības, samaksāts tika tikai par izlietoto degvielu, informatīvi šo ideju reklamēja bez samaksas interneta lapa „Ar suni”, laikraksts “Liesma”, ļoti liels paldies jāsaka arī I.Tauvēnai, kura ieguldīja lielu darbu projekta atbalstīšanā. Paldies arī Burtnieku novada pašvaldībai. Ar atbalstītājiem un viņu mīluļiem, kā arī ar paveiktajiem darbiem laukumā ikviens var iepazīties Facebook.com lapā Suņu laukums Burtnieku novadā.

Burtnieku novada pašvaldības dome, vērtējot lielo atbalstītāju un laukuma potenciālo izmantotāju skaitu, 21. novembra sēdē lēma piešķirt papildu līdzfinansējumu 1858,30 EUR apmērā, kurš nosedza laukuma izveidei trūkstošo summu. Kopējā laukuma izmaksu tāme ir 17484,38 eiro. Darbu pabeigšana plānota 15. decembrī, ja neuznāks liels sals.

Burtnieku novada pašvaldība novēl izdošanos, lai jaunajā gadā ikvienam suņu īpašniekam savu četrkājaino draugu būtu iespēja kvalitatīvi nodarbināt!

Biedrība “Burtnieks sportam un kultūrai” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma “Darbību īstenošanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējas attīstības stratēģiju” līdzfinansējumu īsteno projektu Nr. 17-09-AL29-A019.2202-000006 “Suņu pastaigu un apmācību laukuma izveide”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri