Valmieras Ziņas

Valmiermuižā veido suņu pastaigu un apmācību laukumu

Pirms gada, 2017. gada novembrī, Lolita Kaimiņa, sadarbojoties ar biedrību “Burtnieks sportam un kultūrai”, uzsāka īstenot ideju par suņu un apmācību laukuma izveidi Valmiermuižā, iesniedzot projekta pieteikumu “LEADER” programmā, kas tika arī apstiprināts. Pastaigu un apmācību laukums tiek veidots, lai ikvienam suņu saimniekam būtu vieta, kur ļaut savam mīlulim brīvi izskrieties, nodrošinot sunim ikdienā nepieciešamo fizisko slodzi. Līdz šim šādas publiski pieejamas, nožogotas un labiekārtotas vietas Valmieras tuvējā apkārtnē nav izveidotas. Topošais suņu laukums būs 0,3 ha platībā, iežogots, tajā būs izvietoti 12 šķēršļi, trīs soliņi, atkritumu konteineri un apgaismes stabs.

Projekts tiek īstenots «LEADER» programmas ietvaros, sākotnēji piesaistot Burtnieku novada pašvaldības līdzfinansējumu 1934,11 EUR apmērā. Diemžēl projekta īstenošanas gaitā radās dažādi sarežģījumi un sākotnēji nepieciešamais finansējums būtiski pieauga. Atbalsts un finansējums tika saņemts no neskaitāmiem cilvēkiem, kurus uzrunāja ideja par suņiem draudzīgu vietu. Ziedojumos tika savākti 1235,00 EUR.

Lolita Kaimiņa stāsta, ka projekta realizācijas laikā palīdzību sniedza A. Midrijānis, sagatavojot būvniecības procesam nepieciešamos dokumentus, kā arī atsaucās J. Kviesītis, kurš nolīdzināja laukumu bez atlīdzības, samaksāts tika tikai par izlietoto degvielu, informatīvi šo ideju reklamēja bez samaksas interneta lapa „Ar suni”, laikraksts “Liesma”, ļoti liels paldies jāsaka arī I.Tauvēnai, kura ieguldīja lielu darbu projekta atbalstīšanā. Paldies arī Burtnieku novada pašvaldībai. Ar atbalstītājiem un viņu mīluļiem, kā arī ar paveiktajiem darbiem laukumā ikviens var iepazīties Facebook.com lapā Suņu laukums Burtnieku novadā.

Burtnieku novada pašvaldības dome, vērtējot lielo atbalstītāju un laukuma potenciālo izmantotāju skaitu, 21. novembra sēdē lēma piešķirt papildu līdzfinansējumu 1858,30 EUR apmērā, kurš nosedza laukuma izveidei trūkstošo summu. Kopējā laukuma izmaksu tāme ir 17484,38 eiro. Darbu pabeigšana plānota 15. decembrī, ja neuznāks liels sals.

Burtnieku novada pašvaldība novēl izdošanos, lai jaunajā gadā ikvienam suņu īpašniekam savu četrkājaino draugu būtu iespēja kvalitatīvi nodarbināt!

Biedrība “Burtnieks sportam un kultūrai” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija)” apakšpasākuma “Darbību īstenošanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējas attīstības stratēģiju” līdzfinansējumu īsteno projektu Nr. 17-09-AL29-A019.2202-000006 “Suņu pastaigu un apmācību laukuma izveide”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

MERKURITA LV SIA Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 10 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.  Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ! Darba pienākumi: Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas spējas Vidējā vai augstākā izglītība Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: Kvalitatīvas profesionālās apmācības Sakārtotu un labi organizētu darbu Augstu atalgojumu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz 19. jūlijam. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzeme Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: info@merkurita.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri