Valmieras Ziņas

Valmiermuižā turpina uzlabot infrastruktūru – uzsākta gājēju un velosipēdistu ceļa izbūve

Valmiermuižā uzsākta gājēju un velosipēdistu ceļa izbūve posmā no autoceļa A3 rotācijas apļa līdz Birzītes ielai. Šī celiņa izbūves kopējais budžets ir teju 58 tūkstoši eiro, ko pilnā apmērā sedz pašvaldība un būvniecību nodrošina SIA “Limbažu ceļi”.

Burtnieku novada domes priekšsēdētājs Edvīns Straume pastāstīja, jaunā celiņa galvenā funkcija ir nodrošināt drošāku pārvietošanos starp Valmiermuižas alus brūzi, Valmiermuižas apdzīvoto zonu un netālu esošo BMX trasi un atpūtas kompleksu, jo ikdienā pa autoceļa A3 rotācijas apli norit aktīva transporta kustība. Pašlaik gājēji un velosipēdisti no rotācijas apļa līdz Alejas ielas krustojumam ar Birzītes ielu ir spiesti pārvietoties pa autoceļa braucamo daļu vai nomali, kas ir bīstami, jo sevišķi ziemas sezonā. Arī došanās uz sabiedriskā transporta pieturu “Valmiermuiža” ir apgrūtināta.

Jaunais gājēju un velosipēdistu ceļa posms nodrošinās satiksmi ar 2017.gadā valsts galvenā autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (A3) remontdarbu laikā tapušo gājēju un veloceliņu un šī gada vasarā izbūvēto gājēju un velosipēdistu ceļu starp Viestura laukumu un rotācijas apli.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

PALĪGSTRĀDNIEKS/-CE 932909, VALMIERA, RĪGAS IELA 46 NEPILNA DARBA SLODZE Darba vieta piemērota arī pensionāriem. Mēs Tev uzticēsim - gatavot produktus atbilstoši tehnoloģiskajam procesam veikala darbinieku ēdināšanai. Ko Mēs gaidām - darba pieredzi pavāra amatā, - vēlams vidējo speciālo izglītību, - latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, - vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Ko Tu iegūsi - stabilu atalgojumu vienmēr laikā, - bezmaksas pusdienas, - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai, - veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada), - apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi. Amata darba alga bruto 2.75 - 2.90 EUR stundā Darba laika veids un režīms Normālais darba laiks, darba dienās 8:00-12:00, brīvdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties vari Sūtot CV ar norādi "Pavārs" uz e-pastu: direktors.r264@maxima.lv. Ja ir kādi jautājumi, zvani veikala direktorei uz tālruni 28440002. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai. SIA Maxima Latvija, reģ.nr. LV40003520643. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 46, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-09-10 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz direktors.r264@maxima.lv, t. 28440002.

Mūsu partneri