Valmieras Ziņas

Valmieras pievārtē pabeigta gājēju – velosipēdistu celiņa būvniecība

Šonedēļ pabeigti apgaismota gājēju – velosipēdistu celiņa būvniecības darbi gar reģionālo autoceļu Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža (Unguriņi) (P17) posmā no 1,6.-2,2. kilometram, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Būvdarbu ietvaros grāvju vietā izbūvēta slēgta ūdens atvades sistēma, atjaunotas un uzlabotas autobusu pieturvietas, sakārtotas nobrauktuves uz autoceļa malā esošiem īpašumiem, veikti apzaļumošanas darbi un atdalošo barjeru uzstādīšana.

Projekta kopējās izmaksas ir 377 250 eiro (ar PVN) un tas tika finansēts no valsts budžeta līdzekļiem. Darbus veica SIA “Limbažu ceļi”.

Jau informējām, ka gājēju – velosipēdistu celiņa būvniecība tika sākta 2016.gada septembrī. Celiņa ierīkošanas darbus iesāka veikt SIA “Tilts”, kas konkursa kārtībā ir ieguva tiesības būvēt veloceļu par līgumcenu 307 750 eiro, tajā skaitā PVN. SIA “Tilts” 2016.gada rudenī iekavēja būvdarbus, bet 2017.gada pavasarī neatsāka tos savlaicīgi un nāca ar iniciatīvu lauzt līgumu par veloceliņa būvdarbu veikšanu. LVC nepiekrita būvuzņēmēja argumentācijai, norādot, ka uzņēmums nepamatoti kavējis būvdarbus. LVC nepiekrita līguma laušanai, pusēm vienojoties.  LVC strīds ar SIA “Tilts” aizkavēja jauna iepirkuma izsludināšanu līdz beidzot 2018. gada septembrī atkārtota iepirkuma rezultātā tika noslēgts līgums ar SIA “Limbažu ceļi”, kas atsāka celiņa būvniecību šī gada aprīlī.

Uzbūvētais gājēju – velosipēdistu celiņš savieno Valmieras pilsētas veloceliņu no Viestura laukuma ar autoceļa  Inčukalns—Valmiera—Igaunijas robeža (Valka)(A3) posmā no 72,3-73,2 km uzbūvēto veloceliņu, kas tālāk turpinās līdz sporta kompleksam ar BMX trasi Valmieras pagasta “Avotos”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri