Valmieras Ziņas

Valmierietim Emīlam Krastam zelta medaļa Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē (1)

Latvijas skolēni 3. starptautiskajā ekonomikas olimpiādē, kas no 7. līdz 13.septembrim tiešsaistē norisinājās Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) telpās, izcīnīja pilnu medaļu komplektu. Latvijas pārstāvji sacentās ar 130 skolēniem no 29 pasaules valstīm un kopvērtējumā ieņēma 4.vietu, informē Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Bērziņa.

“Šogad komandas mērķis bija iegūt vismaz trīs medaļas, kā arī iekļūt starp 10 labākajām valstīm. Mums tas izdevās ar uzviju! Patiess gandarījums, ka Latvijas skolēni kopvērtējumā pārspēja spēcīgas komandas no Polijas, ASV, Indijas un Ķīnas. Savukārt ar Brazīliju un Krieviju vienmēr esam bijuši sīvā konkurencē,”

panākumus Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē komentē Latvijas delegācijas vadītājs un LU BVEF lektors Mārtiņš Danusēvičs.

Zelta medaļu šī gada Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē ieguva Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas šī gada absolvents Emīls Krasts. 

“Lepojamies ar skolas šāgada absolventa Emīla Krasta panākumu – iegūto zelta medaļu starptautiskajā ekonomikas olimpiādē! Paldies skolotājai Dacei Atslēgai, kura Emīlam mācīja ekonomiku vidusskolā!”

saka VPVĢ  direktores vietnieks mācību procesa organizācijā Māris Bušmanis.

Sudraba medaļas ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni Edvards Gaters un Kristofers Kārlis Krūmiņš, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas skolēns Daniels Stabulis. Savukārt bronzas medaļu starptautiskajās sacensībās ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēns Roberts Oskars Vītiņš.

Piedaloties olimpiādē tiešsaistē, jaunie ekonomisti uzdevumus pildīja LU BVEF telpās, kur komandu atbalstīja tās vadītājs, LU BVEF lektors Mārtiņš Danusēvičs un viņa vietnieks, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolotājs Kārlis Krūmiņš.

Vērtējot ekonomikas olimpiādes rezultātus, vislabāk Latvijas komandai veicās ar biznesa problēmas risināšanu, izstrādājot Covid-19 vakcīnas cenu politiku – kopvērtējumā iegūstot 2.vietu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Susan Benson - 18.09.2020 Atbildēt

  Labdien, vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts?
  Es esmu Sūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

  Vai projekta pabeigšanai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtiet mums ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

  Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus, jo jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu galvenais mērķis.

  Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
  * Ērtības – Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
  * Elastīga summa – jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
  * Ātrais tiešais finansējums – saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
  * Elastīga procentu likme 3%.
  * Augstas apstiprināšanas likmes
  * Elastīga atmaksa – jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
  * Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
  * Personalizēta vadība un zināšanas.
  * Nav slēptu maksu

  Daudziem cilvēkiem ir nepieciešams finansiāls atbalsts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību un pabeigtu projektu, un viņiem ir tik grūti saņemt aizdevumu no vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem. Es varu jums apliecināt, ka mēs varam jums palīdzēt tikt galā ar jūsu finansiālajām grūtībām, jo ​​mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kas visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām. Kad jūs piesakāties pie mums, jūs piesakāties uzticamam uzņēmumam, kas rūpējas par jūsu finansiālajām vajadzībām, mūsu galvenā prioritāte ir jūsu finansiālā stabilitāte, un par jums parūpēsies visā procesā.

  Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
  E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com VAI;
  WhatsApp: +447903159998

  Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

Mūsu partneri