Valmieras Ziņas

Valmieriete gūst panākumus konkursā “SkillsLatvia 2018”

Aprīļa beigās Ķīpsalas izstāžu centrā valmieriete Ginita Rasma Artejeva ieguva pirmo vietu nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “SkillsLatvia 2018” friziera darbu kategorijā, ko organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra.  

Ginita jau otro gadu mācās par frizieri – stilisti Rīgas Stila un modes tehnikumā. Kopš laika, kad mācījās bērnudārzā, meitene jau zināja, ka vēlas kļūt par frizieri. Savukārt par iedrošinājumu un atbalstu, uzsākot profesionālās gaitas, viņa pateicas mammai. Šobrīd Ginita ir ļoti laimīga: “Beidzot varu darīt to, ko mīlu”.

Konkursa “SkillsLatvia 2018” moto ir “uzvar darītājs”. Ginita uzskata, ka tas raksturo arī viņu: “Ja es netiektos uz savu izvēlēto mērķi, tad neko šajā dzīvē nesasniegtu. Ar prakses skolotājas palīdzību esmu tikusi daudz tālāk nekā man šķita, ka varētu atrasties otrajā kursā. Viss, kas man nepieciešams, bija neliels grūdiens uz priekšu”.  

Savukārt 2017.gada konkursā “Baltic Beauty” meitene ieguva godpilno otro vietu. Ginita uzsver to, ka ar centību izdodas panākt visu iecerēto, neskatoties uz stresu. Jaunā un talantīgā friziere turpināšot piedalīties konkursos, iespējams, ka dosies arī pieredzes apmaiņā uz ārzemēm. Nākotnē viņa vēlētos atvērt pati savu frizētavu.

“Galvenais ir neslēpt savu talantu un parādīt to plašākai sabiedrībai. Varbūt kādam ir nepieciešams atbalsts no tuviniekiem, kā tas bija man, bet tikko pirmais solis ir izdarīts, pārējais nāk viegli. Protams, ar talantu vien nepietiks, ir jārēķinās ar to, ka būs jāiegulda daudz pūļu, bet tas ir tā vērts. Kas gan var būt labāks par darbu, uz kuru katru dienu dodies ar smaidu uz lūpām,” norāda Ginita, iedrošinot jauniešus nebaidīties parādīt savas prasmes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri