Valmieras Ziņas

Valmierieši izmanto savas izdevības un pieveic ”BK Liepāja” komandu

Lasīšanas laiks: 5 min

26.janvāra vakarā ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja savu otro cīņu šogad. Valmierieši savā laukumā uzņēma ļoti principiālo pretinieku ”BK Liepāja”. Abām komandām ir ļoti saspīlētas attiecības jau kopš izslēgšanas spēlēm un arī šī spēle neiztika bez asumiem. Valmierieši parādīja raksturu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār ”BK Liepāja” – 86:71.

Bija pašsaprotami, ka abas komandas bez cīņas uzvaru neatdos. Valmiera un Liepāja ir tiešie konkurenti ”Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā – abām komandām ir vienāds uzvaru skaits. Kamēr valmierieši ieņēma pirms spēles 13.vietu turnīra tabulā, liepājnieki atradās trīs pozīcijas augstāk. Jāpiemin gan, ka pēdējām piecām komandām turnīra tabulā uzvaru skaits ir vienāds, kas vien parāda to, cik šī cīņa ir svarīga abām vienībām un cik pozīcijas augstāk ar šo uzvaru kāda no komandām var pakāpties.

Liepājnieki ieradās Valmierā vien ar astoņiem spēlētājiem, ko valmierieši centās izmantot. Veiksmīgāks spēles sākums padevās tieši mūsu basketbolistiem. Lai arī metienu skaits bija samērā līdzīgs, valmieriešiem bija krietni labāka precizitāte no distances. Valmierieši realizēja sešus no astoņiem tālmetieniem pirmajā ceturtdaļā. Divus no tiem realizēja Ingus Jakovičs, kurš pirmajā ceturksnī vien tika jau pie 8 punktiem. Pēc pirmā ceturkšņa samērā komfortabls pārsvars mājiniekiem – 25:13.

Otrajā ceturksnī bija manāms līdzīgs basketbols abu komandu izpildījumā. Lai gan valmierieši kontrolēja situāciju laukumā, viesi spēja samazināt deficītu ceturtdaļas pirmajā pusē. Liepājniekiem vairākas reizes padevās veiksmīgi tālmetieni un viņu deficīts ceturtdaļas vidū bija jau vien vairs 7 punkti. Lielu lomu liepājnieku rindās spēlēja Zigmārs Raimo, kurš pirmajā puslaikā sev jau praktiski nokomplektēja ”double-double” – 12 punkti, 9 atlēkušās bumbas un vēl arī 3 rezultatīvas piespēles. Puslaika izskaņā gan aktīvs un kvalitatīvs basketbols no valmieriešiem un pirmā ceturkšņa pārsvars atjaunots. Otrais ceturksnis gan mazāk rezultatīvs, taču valmieriešiem joprojām 12 punktu pārsvars uz tablo – 42:30.

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka viesi. Viņi realizēja precīzu tālmetienu un valmierieši kļūdījās savā uzbrukumā. Valmieriešu nelielais klupšanas akmens bija atlēkušo bumbu vākšana savā laukumu pusē. Liepājnieki pirmajā ceturksnī savāca 28 atlēkušās bumbas – 10 no tām uzbrukumā! Trešais ceturksnis gan joprojām ritēja līdzīgi spēles pirmajai pusei – valmieriešiem visu laiku bija aptuveni 8 līdz 12 punktu pārsvars. Pēcāk pie viesu groza sākās asumi, kuros iesaistījās liepājnieku basketbolists Kārlis Šiliņš un valmieriešu atlēts Klāvs Dubults. Tiesneši devās šo situāciju izvērtēt skatoties epizodes atkārtojumu un abiem sportistiem tika piešķirts pa nesportiskajai piezīmei. Kārlim Šiliņam arī tehniskā piezīme. Trešais ceturksnis joprojām Valmieras zīmē un valmieriešiem lielākais pārsvars līdz šim – 67:50.

Jau pirms ceturtās ceturtdaļas bija praktiski skaidrs spēles iznākums. Valmierieši veiksmīgi izmantoja Liepājas īso rezervistu soliņu un liepājnieku spēki bija izsīkuši. Lai arī spēlei ”BK Liepāja” pieteica astoņus spēlētājus, praktiski viņi spēlēja vien ar septiņiem, jo Frederiks Meinarts laukumā pēc trīs ceturkšņiem bija pavadījis vien astoņas minūtes. Valmierieši uz brīdi atradās vadībā pat ar 22 punktu pārsvaru, taču spēles beigās viņi atlaida kāju no gāzes pedāļa un spēlēja mierīgāku basketbolu. Līdz ar to, ļoti svarīga uzvara pret ”BK Liepāja” ar rezultātu 86:71.

Ar astoņiem spēlētājiem šoreiz bija par maz, lai liepājnieki uzvarētu Valmierā. Lai arī Zigmārs Raimo aizvadīja fenomenālu spēli, tā viņam nenesa uzvaru. Tiesa, šo spēli viņš vēl atcerēties varēs ilgi. Viņa kontā iespaidīgs ”double-double” – 23 gūti punkti, 17 atlēkušās bumbas, 5 rezultatīvas piespēles, 1 pārtverta bumba un 1 bloķēts metiens. Viņš gan nerealizēja nevienu no pieciem soda metieniem un arī viņa komandas biedri šoreiz bija bezspēcīgi.

Valmierieši demonstrēja lielisku komandas spēli. Mūsu basketbolisti spēja ātri noreaģēt sarežģītās situācijās, izmantot liepājnieku īso rezervistu soliņu un demonstrēt ātru basketbolu, kam liepājnieki netika līdzi. Lai arī valmierieši pieļāva kļūdas, šoreiz viņi tika pie svarīgas un pelnītas uzvaras. Rezultatīvākais Valmieras rindās Jānis Kaufmanis ar 19 gūtiem punktiem. Kārtējā labā spēle arī Klāvam Dubultam. Viņš šoreiz guva vien 7 punktus, taču tos papildināja 10 atlēkušās bumbas un 1 rezultatīva piespēle.

Pats Dubults par šo spēli izteicās pieticīgi: ”Šī bija viena no tām spēlēm, kur labāk nesmuka uzvara nekā skaists zaudējums. Spēlējām agresīvi, taču ne pietiekami labi pie sava groza. Aizmesti metieni no groza apakšas un nesavāktas pretinieku atlēkušās bumbas pēc viņu uzbrukuma. Ir viela pārdomām, taču pats galvenais, ka izcīnīta svarīga uzvara, kas ļauj pakāpties augstāk turnīra tabulā. Jāturpina iet uz priekšu!”

Paralēli norisinājās vēl divas ”Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēles. Abās no tām spēlēja arī mūsu tieši pretinieki turnīra tabulā – ”BK Ogre” un ”Tartu Ülikool Maks & Moorits”. ”BK Ogre” piekāpās ”BK Ventspils” komandai ar rezultātu 69:78, bet ”Tartu Ülikool Maks & Moorits” zaudēja ”Taltech/OPTIBET” vienībai – 76:92. Valmieriešu uzvara un tiešo konkurentu neveiksmes ļauj pakāpties uz 10.vietu turnīra tabulā un turpināt 2022.gadu uz pozitīvas nots!

”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – ”BK Liepāja” 86:71 (25:13, 17:17, 25:20, 19:21)
J.Kaufmanis 19, Jakovičs 16, Apsītis 10, Klārks 10, Jonāts 9, Engers 7, Dubults 7, V.Vēveris 4, Greitāns 4

Lai gan spēļu grafiks valmieriešiem ir bijis ļoti saraustīts un šī bija vien otrā spēle viņiem šogad, nu tas paliks krietni noslogotāks un interesantāks. Mājas spēļu maratons turpinās! Nākamā spēle valmieriešiem būs jau 2.februāra vakarā – Valmieras Olimpiskajā Centrā. Plkst. 19:00 sāksies cīņa ar ”Siauliai” komandu Eiropas Ziemeļu basketbola līgas ietvaros, kurā valmierieši tieksies pēc savas pirmās uzvaras šajā turnīrā! Mača tiešraidi būs iespējams vērot Best4Sport TV kanālā, kā arī klātienē!

Biļetes: www.bilesuserviss.lv un uz vietas Valmieras Olimpiskajā Centrā

Valmieras Olimpiskajā Centrā varēs iekļūt un uzturēties tikai personas ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (attiecas uz visiem vecumiem). Pasākuma laikā obligāti jālieto sejas maska! Atgādinām par izmaiņām saistībā ar sejas maskām – ieeja tikai ar medicīnisko sejas masku vai FFP2 respiratoru!

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju (8332 01) MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no1200.00 mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Nelaimes gadījumu apdrošināšana uzsākot darbu; Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā darbs@zaao.lv līdz 2022.gada 31.maijam Tālrunis: 26207402. Pateicamies par atsaucību! Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-31 Kontaktpersona: Personāla Speciālists

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes Īpašumu un infrastruktūras apsaimniekošanas nodaļā nekustamā īpašuma pārvaldnieku/-ci (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: • plānot, organizēt un kontrolēt Pašvaldībai piederošo dzīvojamo māju, nedzīvojamo ēku Valmierā un tām piesaistīto zemes gabalu apsaimniekošanas procesu; • kārtot un aktualizēt māju lietas; • plānot un veikt dzīvojamo māju un nedzīvojamo ēku vizuālo apsekošanu, pārraudzīt tehniskās apkopes un remontdarbu izpildi: • apsekot īres dzīvokļus, kontrolēt īres līgumu nosacījumu izpildi attiecībā uz dzīvokļu uzturēšanu • sagatavot dokumentus, kas saistīti ar namu pārvaldnieka darbību; • veidot un nodrošināt komunikāciju ar nekustamā īpašuma nomniekiem un/vai īrniekiem ar īpašumu uzturēšanu saistītos jautājumos; un ja Tev ir: • augstākā izglītība inženierzinātnēs un/vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un uzturēšanas jomā un /vai būvniecībā; • vismaz trīs gadu praktiskā pieredze līdzīgu pienākumu izpildē, kā arī jaunāko jomas tendenču pārzināšana; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: teicamas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas, komunikācijas un publiskās uzstāšanās prasmes, analītiskā domāšana, precizitāte, pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus, prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildības sajūta, spēja iekļauties kolektīvā, vēlme sasniegt mērķus; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku; • B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 11.mēnešalgu grupai no 1065 EUR līdz 1230 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi “Nekustamā īpašuma pārvaldnieka/-es amatam” līdz 2022. gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207138. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Nekustamā īpašuma PĀRVALDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27

Mūsu partneri