Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kuras ielas šogad tiks remontētas?

Covid-19 izraisītā ekonomiskā krīze ieviesusi izmaiņas plānotajos būvniecības projektos. Vienlaikus būvniecības nozare tiek uzskatīta par vienu no tām, kas var palīdzēt sildīt ekonomiku, iepludinot līdzekļus tautsaimniecībā un nodrošinot cilvēkus ar darbu. Kā noskaidrojām Valmieras pilsētas pašvaldībā, šogad plānots veikt pārbūves un remondarbus vairākās pilsētas ielās.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja, ka

šogad tiek turpināta plānveida cietā seguma ieklāšana, veicot virsmas divkāršo apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju, pilsētas grantētajām ielām.

Cieto segumu vispirms paredzēts ieklāt šādās ielās: Ausekļa un Straupes ielā, kā arī Ūdens ielas posmā no Pauku līdz Zaķu ielai. Pēc tam cieto segumu plānots ieklāt šādās ielās: Dauguļu, Dikļu, Ezera, Jāņa Ziemeļnieka, Krasta, Lazdu, Parka, Pilātu, Upes un Ūdru ielā, kā arī Vienības ielas posmā no Brīvības līdz Austrumu ielai. Kopējais apstrādājamo ielu garums ir 4,278 km.    

Atbilstoši būvprojektam “Lietus ūdens/drenāžas kolektora un grāvju sistēmas sakārtošana Sporta un Skolas ielās” uzsākta lietus kanalizācijas izbūve Skolas un Sporta ielai.

Ja saglabāsies atbilstoši laikapstākļi, arī šo abu ielu grantētajiem posmiem – Skolas ielas posmam no Rīgas līdz Sporta ielai un Sporta ielas posmam no Jāņparka līdz Nauču ielai – šogad plānota virsmas divkāršā apstrāde, ieklājot cieto segumu.

Lai jaunajā katlumājā sagatavoto siltumenerģiju nogādātu līdz apsildāmajām ēkām, SIA “Valmieras ūdens” veic jaunas siltumtrases būvdarbus Dārza, Beātes un Limbažu ielā. Vienlaikus tiek īstenoti vēl citi ar ūdensapgādi, kanalizāciju un lietus kanalizāciju saistīti būvdarbi Dārza, Beātes un Limbažu ielā. Dārza ielai posmā no Rīgas līdz Beātes ielai tiks īstenota pārbūve, izbūvējot apvienotu gājēju–velosipēdistu celiņu, posmā no Jāzepa Vītola līdz Veides ielai izbūvējot jaunu lietus kanalizācijas kolektoru un visā posmā lietus kanalizācijas atzarus, jaunu ielas apgaismojumu, ieklājot jaunu ielas virsmas segumu, kā arī autostāvvietu izbūvi.

Gājēju drošībai pie divām gājēju pārejām šogad paredzēta satiksmes drošības saliņu izbūve.

Tās būs gājēju pārejas pār Rubenes ielu pie bērnudārza “Ezītis” un pār Matīšu šoseju pie krustojuma ar Mālu ielu – pie daudzdzīvokļu īres namiem esošā gājēju pāreja. Šajā pilsētas daļā turpinās arī Dakstiņu ielas izbūve, kas savienos Matīšu šoseju ar Ķieģeļu ielu.

Šovasar paredzēts pabeigt Kauguru ielas pārbūvi, kā arī notiek Rūpniecības ielas pārbūve posmā no Kauguru ielas līdz Sila ielai. Topošajā jaunajā Rūpniecības un Eksporta ielas industriālajā teritorijā šogad tiks uzsākta Eksporta ielas izbūve un Dzelzceļa ielas pārbūve. Darbus plānots pabeigt 2021.gadā.

Šogad ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu projekta “Valmieras kultūrvēsturiskā centra attīstība” ietvaros plānots uzsākt Ziloņu ielas pārbūvi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!”Pauku ielā1, Valmierā.  Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Pauku ielā 1 Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pauku iela 1, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv

MERKURITA LV SIA Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 10 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.  Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ! Darba pienākumi: Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas spējas Vidējā vai augstākā izglītība Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: Kvalitatīvas profesionālās apmācības Sakārtotu un labi organizētu darbu Augstu atalgojumu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz 19. jūlijam. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzeme Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: info@merkurita.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri