Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kuras ielas šogad tiks remontētas?

Lasīšanas laiks: 2 min

Covid-19 izraisītā ekonomiskā krīze ieviesusi izmaiņas plānotajos būvniecības projektos. Vienlaikus būvniecības nozare tiek uzskatīta par vienu no tām, kas var palīdzēt sildīt ekonomiku, iepludinot līdzekļus tautsaimniecībā un nodrošinot cilvēkus ar darbu. Kā noskaidrojām Valmieras pilsētas pašvaldībā, šogad plānots veikt pārbūves un remondarbus vairākās pilsētas ielās.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja, ka

šogad tiek turpināta plānveida cietā seguma ieklāšana, veicot virsmas divkāršo apstrādi ar šķembām un bitumena emulsiju, pilsētas grantētajām ielām.

Cieto segumu vispirms paredzēts ieklāt šādās ielās: Ausekļa un Straupes ielā, kā arī Ūdens ielas posmā no Pauku līdz Zaķu ielai. Pēc tam cieto segumu plānots ieklāt šādās ielās: Dauguļu, Dikļu, Ezera, Jāņa Ziemeļnieka, Krasta, Lazdu, Parka, Pilātu, Upes un Ūdru ielā, kā arī Vienības ielas posmā no Brīvības līdz Austrumu ielai. Kopējais apstrādājamo ielu garums ir 4,278 km.    

Atbilstoši būvprojektam “Lietus ūdens/drenāžas kolektora un grāvju sistēmas sakārtošana Sporta un Skolas ielās” uzsākta lietus kanalizācijas izbūve Skolas un Sporta ielai.

Ja saglabāsies atbilstoši laikapstākļi, arī šo abu ielu grantētajiem posmiem – Skolas ielas posmam no Rīgas līdz Sporta ielai un Sporta ielas posmam no Jāņparka līdz Nauču ielai – šogad plānota virsmas divkāršā apstrāde, ieklājot cieto segumu.

Lai jaunajā katlumājā sagatavoto siltumenerģiju nogādātu līdz apsildāmajām ēkām, SIA “Valmieras ūdens” veic jaunas siltumtrases būvdarbus Dārza, Beātes un Limbažu ielā. Vienlaikus tiek īstenoti vēl citi ar ūdensapgādi, kanalizāciju un lietus kanalizāciju saistīti būvdarbi Dārza, Beātes un Limbažu ielā. Dārza ielai posmā no Rīgas līdz Beātes ielai tiks īstenota pārbūve, izbūvējot apvienotu gājēju–velosipēdistu celiņu, posmā no Jāzepa Vītola līdz Veides ielai izbūvējot jaunu lietus kanalizācijas kolektoru un visā posmā lietus kanalizācijas atzarus, jaunu ielas apgaismojumu, ieklājot jaunu ielas virsmas segumu, kā arī autostāvvietu izbūvi.

Gājēju drošībai pie divām gājēju pārejām šogad paredzēta satiksmes drošības saliņu izbūve.

Tās būs gājēju pārejas pār Rubenes ielu pie bērnudārza “Ezītis” un pār Matīšu šoseju pie krustojuma ar Mālu ielu – pie daudzdzīvokļu īres namiem esošā gājēju pāreja. Šajā pilsētas daļā turpinās arī Dakstiņu ielas izbūve, kas savienos Matīšu šoseju ar Ķieģeļu ielu.

Šovasar paredzēts pabeigt Kauguru ielas pārbūvi, kā arī notiek Rūpniecības ielas pārbūve posmā no Kauguru ielas līdz Sila ielai. Topošajā jaunajā Rūpniecības un Eksporta ielas industriālajā teritorijā šogad tiks uzsākta Eksporta ielas izbūve un Dzelzceļa ielas pārbūve. Darbus plānots pabeigt 2021.gadā.

Šogad ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu projekta “Valmieras kultūrvēsturiskā centra attīstība” ietvaros plānots uzsākt Ziloņu ielas pārbūvi.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU ASISTENTI/-TU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: pieteikumu pieņemšana un apstrāde; asistēt projekta vadītājam projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu realizēšanā ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; biroja administrācijas pienākumu izpilde (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem, e-pastiem, uzturēt kontaktus ar organizācijas klientiem). No darbinieka sagaidām: augstu atbildību un labas komunikācijas prasmes; labas angļu valodas zināšanas, pedagoģiskā izglītība un datorprogrammu lietošanas prasmes uzskatīsim par priekšrocību. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, iespēja apvienot darbu ar studijām; darba samaksu sākot no 5 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTU ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU VADĪTĀJU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: projektu pieteikumu gatavošana ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu realizēšana (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz e-pastiem, uzturēt kontaktus ar projektu partneriem); projektu rezultātu izstrāde; projektu aktivitāšu organizēšana; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; dalība projektu braucienos uz ārzemēm; No darbinieka sagaidām: labas angļu valodas zināšanas; augstu atbildības sajūtu un punktualitāti; prasmi strādāt individuāli un komandā; labas datorprasmes, radošu un mūsdienīgu pieeju uzdevumu veikšanā; vēlama pieredze pedagoga darbā un ERASMUS+ projektos. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, kuru iespējams veikt attālināti un apvienot ar studijām; darba samaksu sākot no 7 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valmieras tehnikums aicina darbā APKOPĒJU (uz darbinieka prombūtnes laiku) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Pamatizglītība Prasme strādāt kārtīgi, kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu Prasme strādāt ar telpu uzkopšanas līdzekļiem un darbarīkiem Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam Iespēja uzsākt darbu nekavējoties Tālrunis informācijai: Personāla speciāliste Guna Čečiņa 22020228. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Apkopēja vakancei” līdz 2022.gada 31.janvārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-31 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas ar vakances norādi sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri