Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kad tiks labiekārtota pārbūvētās dienesta viesnīcas apkārtne? (4)

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau informējām, ka 15.oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā dienesta viesnīcu Ausekļa iela 25B, līdz ar to noslēgušies dienesta viesnīcas 1.kārtas pārbūves darbi. Taču iedzīvotāji portālu “Valmieras Ziņas” informēja, ka pēc būvdarbu noslēgšanās nav labiekārtota ēkas apkārtne. “Apkārtne nav sakopta! Akmeņi nav nolasīti, melnzeme nav uzvesta, zālīte nav iesēta! Kad tas tiks izdarīts?” jautā kāds lasītājs.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja:

“Kopumā Ausekļa ielas dienesta viesnīcas pārbūve tiek organizēta trīs kārtās. 15.oktobrī, saņemot Būvniecības valsts kontroles biroja atzinumu par ēkas atbilstību ekspluatēšanas nosacījumiem, noslēdzās dienesta viesnīcas pārbūves pirmā kārta.

Pēc dienesta viesnīcas pārbūves pirmās kārtas zāliens tika atjaunots tikai tajās pagalma daļās, kuras neskars turpmākie dienesta viesnīcas pārbūves (2.kārta) un teritorijas labiekārtošanas (3.kārta) darbi. To īstenošana secīgi plānota tuvāko gadu laikā.

Ar dienesta viesnīcas pirmās kārtas pārbūves projektu tika savienotas ēkas Ausekļa ielā 25B un 25C un pārbūvēta Ausekļa iela 25C ēka. Pirms pārbūves 1984.gadā būvētā ēka Ausekļa ielā 25B nebija izmantojama bojātas apkures sistēmas, zemas energoefektivitātes un būtisku būvkonstrukciju bojājumu dēļ. Ēka bija būvēta kā mācību korpuss, tādēļ izmantošanai dienesta viesnīcas vajadzībām bija nepieciešama arī pilnīga telpu pārplānošana un pārbūve. Ēkā Ausekļa ielā 25B pēc pašvaldības finansēta remonta veikšanas bija izmantojami pirmais, otrais un trešais stāvs no pieciem. Tajos tika izmitināti vispārizglītojošo Valmieras skolu 7.-12.klases skolēni, kā arī Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

Dienesta viesnīcas pārbūves otrajā kārtā tiks turpināta ēkas Ausekļa 25B pārbūve. Kad noslēgsies pārbūves otrā kārta, trešā kārta būs dienesta viesnīcas apkārtnes labiekārtošana, kurā paredzēts sakopt piebraucamos ceļus, pagalmu un zālienu.”

  ak vai - 04.12.2020

  Jēziņ, ja cilvēks gribēs atrast kam piekasīties, tad to noteikti izdarīs, nevis priecāsies par paveikto. Bļaut un pieprasīt māk, bet iedziļināties nemāk.

  labiekārtot jau var kautvai bez maksas - 04.12.2020

  savam priekam un vēdertiesai, bet kautkas nelāgs ir noticis ar tautu, tai ir jāsēž datorā un jāsaka, nē nezinu un kādā sakarā, ej ej labiekārto, jūs šeit drīkstat visu labiekārtot jo paši tā vēlaties, paldies dieva dievam nav valstis un robežas, šķiet sievu nemeklēšu, bet sen jau būšu bijis atradis, nodzīvojis laimīgi līdz pat šodienai, tikai kā vienmēr muļķīgi smaidu un kārtoju entās pārkvalifikācijas, lai uzdotu vienkāršāko jautājumu pasaulē. uzmini nu kas tas ir?

  Aha - 04.12.2020

  Cūka vienmēr dubļus atradīs.

  tas labi - 04.12.2020

  …ka sirmmāmuļu izteicieni vēl staigā pa zemi, tad esam glābti, vismaz būs, kas veceņiem un vecītēm pakaļiņu novico, un vai ta tiešām nevar, es tavos gados…

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri