Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kad tiks labiekārtota pārbūvētās dienesta viesnīcas apkārtne? (4)

Jau informējām, ka 15.oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā dienesta viesnīcu Ausekļa iela 25B, līdz ar to noslēgušies dienesta viesnīcas 1.kārtas pārbūves darbi. Taču iedzīvotāji portālu “Valmieras Ziņas” informēja, ka pēc būvdarbu noslēgšanās nav labiekārtota ēkas apkārtne. “Apkārtne nav sakopta! Akmeņi nav nolasīti, melnzeme nav uzvesta, zālīte nav iesēta! Kad tas tiks izdarīts?” jautā kāds lasītājs.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja:

“Kopumā Ausekļa ielas dienesta viesnīcas pārbūve tiek organizēta trīs kārtās. 15.oktobrī, saņemot Būvniecības valsts kontroles biroja atzinumu par ēkas atbilstību ekspluatēšanas nosacījumiem, noslēdzās dienesta viesnīcas pārbūves pirmā kārta.

Pēc dienesta viesnīcas pārbūves pirmās kārtas zāliens tika atjaunots tikai tajās pagalma daļās, kuras neskars turpmākie dienesta viesnīcas pārbūves (2.kārta) un teritorijas labiekārtošanas (3.kārta) darbi. To īstenošana secīgi plānota tuvāko gadu laikā.

Ar dienesta viesnīcas pirmās kārtas pārbūves projektu tika savienotas ēkas Ausekļa ielā 25B un 25C un pārbūvēta Ausekļa iela 25C ēka. Pirms pārbūves 1984.gadā būvētā ēka Ausekļa ielā 25B nebija izmantojama bojātas apkures sistēmas, zemas energoefektivitātes un būtisku būvkonstrukciju bojājumu dēļ. Ēka bija būvēta kā mācību korpuss, tādēļ izmantošanai dienesta viesnīcas vajadzībām bija nepieciešama arī pilnīga telpu pārplānošana un pārbūve. Ēkā Ausekļa ielā 25B pēc pašvaldības finansēta remonta veikšanas bija izmantojami pirmais, otrais un trešais stāvs no pieciem. Tajos tika izmitināti vispārizglītojošo Valmieras skolu 7.-12.klases skolēni, kā arī Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

Dienesta viesnīcas pārbūves otrajā kārtā tiks turpināta ēkas Ausekļa 25B pārbūve. Kad noslēgsies pārbūves otrā kārta, trešā kārta būs dienesta viesnīcas apkārtnes labiekārtošana, kurā paredzēts sakopt piebraucamos ceļus, pagalmu un zālienu.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  ak vai - 04.12.2020 Atbildēt

  Jēziņ, ja cilvēks gribēs atrast kam piekasīties, tad to noteikti izdarīs, nevis priecāsies par paveikto. Bļaut un pieprasīt māk, bet iedziļināties nemāk.

  labiekārtot jau var kautvai bez maksas - 04.12.2020 Atbildēt

  savam priekam un vēdertiesai, bet kautkas nelāgs ir noticis ar tautu, tai ir jāsēž datorā un jāsaka, nē nezinu un kādā sakarā, ej ej labiekārto, jūs šeit drīkstat visu labiekārtot jo paši tā vēlaties, paldies dieva dievam nav valstis un robežas, šķiet sievu nemeklēšu, bet sen jau būšu bijis atradis, nodzīvojis laimīgi līdz pat šodienai, tikai kā vienmēr muļķīgi smaidu un kārtoju entās pārkvalifikācijas, lai uzdotu vienkāršāko jautājumu pasaulē. uzmini nu kas tas ir?

  Aha - 04.12.2020 Atbildēt

  Cūka vienmēr dubļus atradīs.

  tas labi - 04.12.2020 Atbildēt

  …ka sirmmāmuļu izteicieni vēl staigā pa zemi, tad esam glābti, vismaz būs, kas veceņiem un vecītēm pakaļiņu novico, un vai ta tiešām nevar, es tavos gados…

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) aicina darbā angļu valodas skolotāju skolēniem ar speciālām vajadzībām (darbavietas adrese: Leona Paegles iela 5, Valmiera) uz noteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot angļu valoda programmas apguvi skolēniem ar speciālajām vajadzībām atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 586 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2021.gada 5. februārim e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis uzziņai 26564092 Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-02-05

Mūsu partneri