Valmieras Ziņas

“Valmieras Ziņas” meklē atbildi: Kad tiks labiekārtota pārbūvētās dienesta viesnīcas apkārtne? (4)

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau informējām, ka 15.oktobrī Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā dienesta viesnīcu Ausekļa iela 25B, līdz ar to noslēgušies dienesta viesnīcas 1.kārtas pārbūves darbi. Taču iedzīvotāji portālu “Valmieras Ziņas” informēja, ka pēc būvdarbu noslēgšanās nav labiekārtota ēkas apkārtne. “Apkārtne nav sakopta! Akmeņi nav nolasīti, melnzeme nav uzvesta, zālīte nav iesēta! Kad tas tiks izdarīts?” jautā kāds lasītājs.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa informēja:

“Kopumā Ausekļa ielas dienesta viesnīcas pārbūve tiek organizēta trīs kārtās. 15.oktobrī, saņemot Būvniecības valsts kontroles biroja atzinumu par ēkas atbilstību ekspluatēšanas nosacījumiem, noslēdzās dienesta viesnīcas pārbūves pirmā kārta.

Pēc dienesta viesnīcas pārbūves pirmās kārtas zāliens tika atjaunots tikai tajās pagalma daļās, kuras neskars turpmākie dienesta viesnīcas pārbūves (2.kārta) un teritorijas labiekārtošanas (3.kārta) darbi. To īstenošana secīgi plānota tuvāko gadu laikā.

Ar dienesta viesnīcas pirmās kārtas pārbūves projektu tika savienotas ēkas Ausekļa ielā 25B un 25C un pārbūvēta Ausekļa iela 25C ēka. Pirms pārbūves 1984.gadā būvētā ēka Ausekļa ielā 25B nebija izmantojama bojātas apkures sistēmas, zemas energoefektivitātes un būtisku būvkonstrukciju bojājumu dēļ. Ēka bija būvēta kā mācību korpuss, tādēļ izmantošanai dienesta viesnīcas vajadzībām bija nepieciešama arī pilnīga telpu pārplānošana un pārbūve. Ēkā Ausekļa ielā 25B pēc pašvaldības finansēta remonta veikšanas bija izmantojami pirmais, otrais un trešais stāvs no pieciem. Tajos tika izmitināti vispārizglītojošo Valmieras skolu 7.-12.klases skolēni, kā arī Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

Dienesta viesnīcas pārbūves otrajā kārtā tiks turpināta ēkas Ausekļa 25B pārbūve. Kad noslēgsies pārbūves otrā kārta, trešā kārta būs dienesta viesnīcas apkārtnes labiekārtošana, kurā paredzēts sakopt piebraucamos ceļus, pagalmu un zālienu.”

  ak vai - 04.12.2020

  Jēziņ, ja cilvēks gribēs atrast kam piekasīties, tad to noteikti izdarīs, nevis priecāsies par paveikto. Bļaut un pieprasīt māk, bet iedziļināties nemāk.

  labiekārtot jau var kautvai bez maksas - 04.12.2020

  savam priekam un vēdertiesai, bet kautkas nelāgs ir noticis ar tautu, tai ir jāsēž datorā un jāsaka, nē nezinu un kādā sakarā, ej ej labiekārto, jūs šeit drīkstat visu labiekārtot jo paši tā vēlaties, paldies dieva dievam nav valstis un robežas, šķiet sievu nemeklēšu, bet sen jau būšu bijis atradis, nodzīvojis laimīgi līdz pat šodienai, tikai kā vienmēr muļķīgi smaidu un kārtoju entās pārkvalifikācijas, lai uzdotu vienkāršāko jautājumu pasaulē. uzmini nu kas tas ir?

  Aha - 04.12.2020

  Cūka vienmēr dubļus atradīs.

  tas labi - 04.12.2020

  …ka sirmmāmuļu izteicieni vēl staigā pa zemi, tad esam glābti, vismaz būs, kas veceņiem un vecītēm pakaļiņu novico, un vai ta tiešām nevar, es tavos gados…

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri