Valmieras Ziņas

Valmieras tehnikumā mācības uzsāks vairāk kā 200 jaunie speciālisti

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras tehnikumā, sākoties jaunajam mācību gadam, uzņemti vairāk kā 200 skolēni, kas 1. septembrī uzsāks mācības 12 dažādās profesionālās vidējās izglītības programmās. Pieprasītākās profesijas, ko iespējams apgūt Valmieras tehnikumā, jauno audzēkņu vidū ir programmēšanas tehniķis, klientu apkalpošanas speciālists, pavārs, viesmīlis un loģistikas darbinieks, portālu “Valmieras Ziņas” informēja PIKC “Valmieras tehnikums” Sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Zīle.

Lai celtu profesionālās izglītības prestižu un piesaistītu vairāk mērķtiecīgus un zinošus jauniešus apgūt tieši profesionālo vidējo izglītību, jau ceturto mācību gadu Valmieras tehnikumā tiek uzņemti skolēni, kas pamatizglītības posmu noslēguši tikai ar sekmīgām atzīmēm. Lai arī uzņemšanas prasības ir augušas, tāpat arī mācīties gribētāju skaits ir kļuvis lielāks.

Vislielākais pieteikumu skaits šogad bijis uz mācību programmu “Programmēšana”, kurā kopumā mācības uzsāks 50 skolēni. Spraigākā konkurence uz mācību vietām veidojās tieši to jauniešu vidū, kuri bija izvēlējušies apgūt klientu apkalpošanas speciālista profesiju – trīs audzēkņi uz vienu vietu mācību vietu. Šajā mācību gadā arī nokomplektēta audzēkņu grupa pavisam jaunā programmā – “Atjaunojamās enerģētikas tehniķis”. Absolvējot šo programmu, jaunie speciālisti kļūs par darba tirgū konkurētspējīgas profesijas pārstāvjiem, kuri spēs plānot un organizēt procesus, kas saistīti ar atjaunojamās enerģētikas iekārtu izbūvi un uzraudzību, kā arī to uzturēšanu.

Uzsākot jauno mācību gadu, skolas kolektīvam pievienojušies jauni mācībspēki vācu un angļu valodās. Kā skolotāji Valmieras tehnikumā atgriezušies arī divi skolas absolventi, kuru jaunajā mācību gadā uzsāks darbu ar jaunajiem profesionāļiem loģistikā un pārtikas produktu ražošanā. Valmieras tehnikums ir viena no modernāk aprīkotajām izglītības iestādēm Baltijā, kur mūsdienīgā un inovatīvām tehnoloģijām aprīkotā vidē iespējams apgūt daudzveidīgas un darba tirgū pieprasītas profesijas.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri