Valmieras Ziņas

Valmieras teātra izrāde “Kāpēc es nogalināju sievu” dosies uz festivālu “Tolstoy Weekend” Krievijā

 Jūnija sākumā uz Krieviju dosies režisora Krišjāņa Salmiņa izrādes “Kāpēc es nogalināju sievu” ansamblis, lai 11. jūnijā piedalītos 3. Starptautiskajā teātra festivālā “Tolstoy Weekend”.

Festivāls no 9.-11. jūnijam notiks rakstnieka un dižā domātāja Ļeva Tolstoja leģendārā muzeja “Jasnaja Poļana” teritorijā īpaši veidotos spēles laukumos. Pirmo reizi “Tolstoy Weekend” notika 2016. gadā, kad vadošie Krievijas teātri izrādīja iestudējumus, balstoties uz Tolstoja daiļradi, un festivāla ietvaros notika tikšanās ar aktieriem, režisoriem un teātra kritiķiem.

Gadu vēlāk, 2017.gadā festivāls iemantoja starptautisku statusu – programmā parādījās ārvalstu režisoru iestudējumi, un to kopumā apmeklēja vairāk kā 5000 viesu, festivālu atzīstot par vienu no galvenajiem notikumiem Tulas reģionā.

Izrāde “Kāpēc es nogalināju sievu” – nervus kutinoša tikšanās ar slepkavu no rakstnieka Ļeva Tolstoja ģimenes trillera „Kreicera sonāte” vienaldzīgu atstās tikai aizmigušo. Draudzīgā un uz atklātību rosinošā saruna liks strīdēties laulātajiem, mīļākajiem un vientuļniekiem. Obligātā literatūra ikvienam, kurš izjūt nepārvaramu vēlmi saistīties ar pretējo dzimumu, lai rastu atbildi, kur sākas, kā smaržo, pulsē un elpo Mīlestība.

Pēdējā iespēja izrādi šosezon noskatīties Valmierā – sestdien, 2.jūnijā plkst. 21.00

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Gatavs lielām lietām! Veikals-noliktava DEPO Valmierā, Matīšu šosejā 6 aicina darbā PĀRDEVĒJU Pienākumi: · Pārdot preces un pakalpojumus · Rūpēties par klientiem · Izvietot preces un cenu zīmes · Uzturēt kārtību un tīrību nodaļā · Nepārtraukti uzlabot zināšanas par precēm Prasības: · Uz klientiem orientēta, pozitīva un atsaucīga personība · Labas latviešu un krievu valodas zināšanas · Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas Piedāvājam: · Dinamisku un interesantu darbu · Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas · Atalgojuma pieaugumu, pieaugot kvalifikācijai un darba stāžam · Izaugsmes iespējas Alga (BRUTO) no: 5 EUR/h. Piesakies! · Tālrunis informācijai 64250709 · Nāc uz veikalu un aizpildi pieteikuma anketu veikala Informācijas centrā · Vai sūti CV uz e-pastu cv@depo.lv, norādot amatu – “Pārdevējs būvmateriālu nodaļā Valmierā”. Datu aizsardzība Informējam - Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA DEPO DIY (Reģ. Nr. 50003719281), Noliktavu iela 7, Dreliņi, Stopiņu nov., LV-2130. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Matīšu šoseja 6, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15

Mūsu partneri