Valmieras Ziņas

Valmieras teātra izrāde “Kāpēc es nogalināju sievu” dosies uz festivālu “Tolstoy Weekend” Krievijā

 Jūnija sākumā uz Krieviju dosies režisora Krišjāņa Salmiņa izrādes “Kāpēc es nogalināju sievu” ansamblis, lai 11. jūnijā piedalītos 3. Starptautiskajā teātra festivālā “Tolstoy Weekend”.

Festivāls no 9.-11. jūnijam notiks rakstnieka un dižā domātāja Ļeva Tolstoja leģendārā muzeja “Jasnaja Poļana” teritorijā īpaši veidotos spēles laukumos. Pirmo reizi “Tolstoy Weekend” notika 2016. gadā, kad vadošie Krievijas teātri izrādīja iestudējumus, balstoties uz Tolstoja daiļradi, un festivāla ietvaros notika tikšanās ar aktieriem, režisoriem un teātra kritiķiem.

Gadu vēlāk, 2017.gadā festivāls iemantoja starptautisku statusu – programmā parādījās ārvalstu režisoru iestudējumi, un to kopumā apmeklēja vairāk kā 5000 viesu, festivālu atzīstot par vienu no galvenajiem notikumiem Tulas reģionā.

Izrāde “Kāpēc es nogalināju sievu” – nervus kutinoša tikšanās ar slepkavu no rakstnieka Ļeva Tolstoja ģimenes trillera „Kreicera sonāte” vienaldzīgu atstās tikai aizmigušo. Draudzīgā un uz atklātību rosinošā saruna liks strīdēties laulātajiem, mīļākajiem un vientuļniekiem. Obligātā literatūra ikvienam, kurš izjūt nepārvaramu vēlmi saistīties ar pretējo dzimumu, lai rastu atbildi, kur sākas, kā smaržo, pulsē un elpo Mīlestība.

Pēdējā iespēja izrādi šosezon noskatīties Valmierā – sestdien, 2.jūnijā plkst. 21.00

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri