Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” peļņa deviņos mēnešos sasniegusi 6,646 miljons eiro

Stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 97,592 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,3% mazāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, savukārt grupas peļņa pieaugusi par 47,9%, sasniedzot 6,646 miljonus eiro, liecina biržai “Nasdaq Riga” iesniegtais kompānijas finanšu pārskats.

“Neskatoties uz augsto produkcijas pieprasījumu, neto apgrozījums ir saglabājies tikpat augstā līmenī kā analogā periodā pērn saistībā ar ierobežotām iespējām pārdošanas apmēra pieaugumam, kas skaidrojams ar ierobežoto ražošanas jaudu līdz kausēšanas iekārtas nodošanai ekspluatācijā ASV,” skaidroja kompānijas pārstāvji.

Arī “Valmieras stikla šķiedras” valdes priekšsēdētājs Andrē Švionteks (Andre Schwiontek) atzīmēja, ka ar grupas pašreizējo jaudu uzņēmums nevar izpildīt visus saņemtos klientu pasūtījumus. “Jaunā ASV ražotne palīdzēs uzlabot mūsu piegādes pozīcijas un apkalpot klientu pieprasījumu,” viņš sacīja.

Pēc kompānijas pārstāvju minētā, šogad deviņos mēnešos galvenais investīciju fokuss bija “P-D Valmiera Glass USA Corp.” jaunās stikla šķiedras ražošanas krāsns un stikla šķiedras pārstrādes ražotnes izbūve ASV. Projekta realizācija norit atbilstoši plānam, un paredzēts, ka jaunās stikla kausēšanas krāsns sildīšana tiks sākta gada nogalē.

2016.gada deviņos mēnešos “Valmieras stikla šķiedras” koncerns strādāja ar 98,887 miljonu eiro apgrozījumu un guva 4,495 miljonu eiro peļņu.

Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp”. “Valmierasstikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir “P-D Glasseiden Oschatz GmbH” un “Vitrulan Internetional GmbH”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri