Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedras” akcionāri lems par pamatkapitāla palielināšanu tuvāko piecu gadu laikā

Stikla šķiedras ražotāja “Valmieras stikla šķiedra” akcionāri šodien kārtējā sapulcē lems par grozījumiem statūtos, paredzot iespēju piecu gadu laikā palielināt pamatkapitālu par 10,039 miljoniem eiro, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai “Nasdaq Riga”.

Atbilstoši akcionāru kārtējās sapulces lēmumu projektiem “Valmieras stikla šķiedras” akcionāri plāno veikt grozījumus statūtos, nosakot, ka uzņēmuma valde, pēc padomes piekrišanas saņemšanas, būs pilnvarota no 2018.gada 25.maija līdz 2023.gada 25.maijam palielināt kompānijas pamatkapitālu.

Valmieras stikla šķiedras” statūtos plānots noteikt, ka uzņēmuma valde ir tiesīga palielināt kompānijas pamatkapitālu līdz 43 503 833 eiro, izlaižot ne vairāk kā 7 170 961 jaunu akciju.

Tāpat kompānijas akcionāri lems par pērn gūtās peļņas sadali. Atbilstoši akcionāru sapulces lēmumu projektiem “Valmieras stikla šķiedras” 2017.gada peļņu 5,415 miljonu eiro apmērā plānots atstāt nesadalītu, izlietojot to kompānijas attīstībai un modernizācijai ar mērķi palielināt “Valmieras stikla šķiedras” konkurētspēju.

Akcionāru kārtējā sapulcē plānots ievēlēt arī padomi jaunā sastāvā.

Paredzēts, ka darbu padomē turpinās Heincs Jirgens Preiss-Daimlers (Heinz Jürgen Preiss-Daimler), Jērans Pfūls (Jöran Pfuhl), Hans Pēters Kortss (Hans Peter Cordts) un Andris Oskars Brutāns, bet no jauna padomē plānots iecelt Stefanu Preisu-Daimleru (Stefan Preiss-Daimler). Tādējādi plānots, ka darbu kompānijas padomē neturpinās Franks Vilhelms Behrends (Frank Wilhelm Behrends).

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Valmieras stikla šķiedras” koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 125,864 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 0,8% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt grupas peļņa pieauga par 81,2%, sasniedzot 8,641 miljonu eiro. Tajā pašā laikā grupas mātesuzņēmums “Valmieras stikla šķiedra” pērn strādāja ar 104,039 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,2 reizes – līdz 5,415 miljoniem eiro.

Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri