Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedra” pārcēlusi plānoto papildu akciju publisku piedāvājumu uz gada otro pusgadu

Stikla šķiedras ražotājs “Valmieras stikla šķiedra” pārcēlusi plānoto papildu akciju publisku piedāvājumu uz gada otro pusgadu, teikts kompānijas paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Iepriekš tika paredzēts, ka papildu akciju publiskais piedāvājums tiks īstenots 2019.gada pirmajā pusē.

Attiecīgais lēmums pieņemts, jo “Valmieras stikla šķiedras” šogad 10.maijā plānotā akcionāru kārtējā sapulce pārcelta uz 28.jūniju. Akcionāru kārtējā sapulce pārcelta, jo “Valmieras stikla šķiedras” 2018.gada auditētais konsolidētais un atsevišķais finanšu pārskats tiks publicēts vēlāk, nekā līdz šim plānots, proti, līdz 2019.gada 14.jūnijam galvenokārt saistībā ar ASV bāzētā meitasuzņēmuma darbību.

“Ņemot vērā to, ka iepriekš minētajā akcionāru sapulcē paredzēts pieņemt vairākus lēmumus, kas saistīti ar FPO (“follow-on public offering”) īstenošanu, sabiedrības valde uzskata par nepieciešamu pārcelt FPO procesu uz vēlāku laiku,” teikts paziņojumā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad akcionāru kārtējā sapulcē plānots iepazīties ar “Valmieras stikla šķiedras” valdes, padomes un revīzijas komitejas ziņojumiem un zvērināta revidenta atzinumu, lemt par 2018.gada pārskata apstiprināšanu un 2018.gada peļņas izlietošanu. Tāpat plānots ievēlēt revidentu 2019.gada pārskata revīzijai un noteikt revidentam atlīdzību, noteikt atlīdzību revīzijas komitejas locekļiem, ievēlēt padomi un noteikt padomes locekļiem atlīdzību, kā arī apstiprināt valdes un padomes atalgojuma politiku.

Akcionāru kārtējā sapulcē paredzēts lemt arī par pamatkapitāla palielināšanu un attiecīgām izmaiņām kompānijas statūtos, par “Valmieras stikla šķiedras” jauno emitēto akciju publisko piedāvājumu un akciju iekļaušanu regulētājā tirgū, kā arī par kompānijas akciju pārcelšanu no “Nasdaq Riga” otrā saraksta uz oficiālo sarakstu.

“Valmieras stikla šķiedras” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 112,983 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,2% mazāk nekā 2017.gadā, kā arī cieta zaudējumus 14,991 miljona eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri