Valmieras Ziņas

“Valmieras stikla šķiedra” pārcēlusi plānoto papildu akciju publisku piedāvājumu uz gada otro pusgadu

Stikla šķiedras ražotājs “Valmieras stikla šķiedra” pārcēlusi plānoto papildu akciju publisku piedāvājumu uz gada otro pusgadu, teikts kompānijas paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Iepriekš tika paredzēts, ka papildu akciju publiskais piedāvājums tiks īstenots 2019.gada pirmajā pusē.

Attiecīgais lēmums pieņemts, jo “Valmieras stikla šķiedras” šogad 10.maijā plānotā akcionāru kārtējā sapulce pārcelta uz 28.jūniju. Akcionāru kārtējā sapulce pārcelta, jo “Valmieras stikla šķiedras” 2018.gada auditētais konsolidētais un atsevišķais finanšu pārskats tiks publicēts vēlāk, nekā līdz šim plānots, proti, līdz 2019.gada 14.jūnijam galvenokārt saistībā ar ASV bāzētā meitasuzņēmuma darbību.

“Ņemot vērā to, ka iepriekš minētajā akcionāru sapulcē paredzēts pieņemt vairākus lēmumus, kas saistīti ar FPO (“follow-on public offering”) īstenošanu, sabiedrības valde uzskata par nepieciešamu pārcelt FPO procesu uz vēlāku laiku,” teikts paziņojumā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad akcionāru kārtējā sapulcē plānots iepazīties ar “Valmieras stikla šķiedras” valdes, padomes un revīzijas komitejas ziņojumiem un zvērināta revidenta atzinumu, lemt par 2018.gada pārskata apstiprināšanu un 2018.gada peļņas izlietošanu. Tāpat plānots ievēlēt revidentu 2019.gada pārskata revīzijai un noteikt revidentam atlīdzību, noteikt atlīdzību revīzijas komitejas locekļiem, ievēlēt padomi un noteikt padomes locekļiem atlīdzību, kā arī apstiprināt valdes un padomes atalgojuma politiku.

Akcionāru kārtējā sapulcē paredzēts lemt arī par pamatkapitāla palielināšanu un attiecīgām izmaiņām kompānijas statūtos, par “Valmieras stikla šķiedras” jauno emitēto akciju publisko piedāvājumu un akciju iekļaušanu regulētājā tirgū, kā arī par kompānijas akciju pārcelšanu no “Nasdaq Riga” otrā saraksta uz oficiālo sarakstu.

“Valmieras stikla šķiedras” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 112,983 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,2% mazāk nekā 2017.gadā, kā arī cieta zaudējumus 14,991 miljona eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “Valmiera Glass USA Corp.” un “Valmiera Glass USA Trading Corp” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri