Valmieras Ziņas

Valmieras skolēni ir gatavi kārtot velosipēdista eksāmenus savā skolā

26.novembrī Valmieras sākumskolā noslēdzās CSDD projekta “Mācies un saņem velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” reģionālie pasākumi.

Projekta mērķis – aicināt skolas 4. klašu mācību procesā iekļaut nodarbības par ceļu satiksmes drošības pamatprasībām. Lai skolotājiem būtu iespēja kvalitatīvi pārbaudīt bērnu zināšanas, noslēdzot līgumu ar CSDD, skolas pašas var pieņemt velosipēdu vadītājiem eksāmenus. Sekmīgi nokārtojot eksāmenus, bērni saņem velosipēda vadītāja apliecību un var patstāvīgi piedalīties ceļu satiksmē. Šobrīd līgumus ar CSDD jau noslēgušas gandrīz 300 skolas, kuru skolēni mācību gada laikā kļūst par pilntiesīgiem velosipēda vadītājiem.

Projekta ietvaros ir izveidoti bezmaksas mācību materiāli (pieejami mājas lapā www.berniem.csdd.lv):

  • metodisks mācību materiāls skolotājiem;
  • testi un uzdevumi bērnu zināšanu pārbaudei;
  • videosižeti par satiksmes drošības tēmām velosipēdistiem;
  • skolotāju atbalstam ir video materiāli ar praktiskiem padomiem darbā ar mācību līdzekli.

Pasākuma dalībniekus uzņēma Valmieras sākumskola un tajā piedalījās Umurgas pamatskola, Vidrižu pamatskola, Tirzas pamatskola, Rubenes pamatskola, Zaubes pamatskola, Mazsalacas vidusskola, Blomes pamatskolas Brenguļu sākumskola un J.Endzelīna Kauguru pamatskola.

Izvērtējot projekta “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” pagājušā mācību gada sasniegumus, mazo skolu grupā uzvarētāji ir Straupes pamatskola. Skola balvā saņēma velosipēdistu mācību laukuma aprīkojuma elementus. Straupes skolas pedagogi uzsvēra, ka projekta galvenie atbalstītāji un ieinteresētie ir bijuši tieši bērnu vecāki, kuri mudināja skolu izglītības procesa laikā iekļaut un mācīt skolēniem ceļu satiksmes noteikumus. Ieguldītais darbs mācībās vainagojās ar labiem sasniegumiem – visi 4. klases skolēni sekmīgi nokārtoja eksāmenu un saņēma velosipēda vadītāja apliecību.

Projekta finansējumu  nodrošina finansējums no OCTA līdzekļiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ.Mēs sagaidām, ka Tev: ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev: ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev: interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev: pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (5.00€-12.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2020-03-31 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Noliktavas darbinieks - krāvējs Pienākumi: Komplektēt gatavās produkcijas kravas un izejvielu, taras, palīgmeteriālu pasūtījumus Veikt precīzu gatavās produkcijas un iepirkto materiālu pieņemšanu un izvietošanu atbilstoši uzņēmumā noteiktajai kārtībai Vizuāli novertēt pieņemto preču kvalitāti, ja nepieciešams veikt speciālo marķēšanu Veikt produkcijas pārvietošanu Veikt dažādus saimnieciskus darbus Prasības: Iniciatīva un labas komunikācijas spējas Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus un laiku, nosakot galvenās prioritātes B kategorijas autovadītāja apliecība, autokāra vadīšanas apliecība un vēlama C kategorijas atovadītāja apliecība Piedāvājam: Daudzveidīgu un interesantu darbu Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas Kolēģu atbalstu darba procesā Atalgojums - no 750 euro bruto Kontaktinformācija: CV ar norādi "Noliktavas darbinieks - krāvējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu vai iesniegt personīgi Upes ielā 5, Rūjienā E-pasts: sanda.gute@rujienassaldejums.lv Tālrunis: 26037556 Profesija: NOLIKTAVAS DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-27 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz e-pastu sanda.gute@rujienassaldejums.lv; t. 26037556.

Mūsu partneri